Ryby na mesiac november

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

život nie je jednoduchý a často nás zaskočí udalosťami, ktoré sme nepredvídali ani vo sne. Niekedy celkom nečakane môžeme zažiť veci, ktoré nás potešia a príjemne zahrejú pri srdiečku, no a inokedy s nami osud riadne zamáva. Ak by sme to však mali jednoduché, asi by sme si nedokázali tak oceniť a s pôžitkom vychutnať tie vzácne a neopakovateľné okamihy, ktoré predsa len prichádzajú, a to v každom období nášho života.  No a keďže sychravé obdobie pokročilej jesene býva náročné a všetci potrebujeme byť pozitívne naladení a cítiť sa dobre vo svojej koži, prečítajte si, akú bylinku si žiada vaše znamenie zverokruhu, aby ste boli nielen v pohode, ale aby ste dokázali aj úspešne skrotiť niektoré z problematických vlastností Vášho znamenia. Želám Vám, aby aj vďaka tomu boli Vaše jesenné dni krajšie.

Jasmína

RybyRyby

Láska a vzťahy:

Rybičky, pochmúrne jesenné počasie nie je síce vaše najobľúbenejšie, ale aj tak si, pokiaľ ide o partnerské vzťahy, nemôžete veľmi sťažovať – zvyčajne dosiahnete to, čo chcete a nemusí vás to stáť ani veľa námahy. Partner sa vám obvykle prispôsobí a plní vaše želania, hoci nie vždy s tým súhlasí… Ako to len robíte? Skúste mu občas nechať trochu viac voľnosti v rozhodovaní a netlačte tak naňho, aby sa mu páčilo to, čo sa páči vám. Vášmu vzťahu to určite prospeje. Ak si necháte poradiť, uvidíte, že prichádzajúce  obdobie môže byť nádherné – aj v dlhodobých partnerstvách môže zavládnuť neuveriteľne krásna a závideniahodná atmosféra, plná vzrušenia, vzácnej spolupatričnosti a harmónie. Hviezdy sú vám skrátka naklonené a vy môžete žať na poli lásky úspechy, ktoré vám okolie bude závidieť… Vo vzduchu sa dokonca môže vznášať aj pokušenie ľúbostného románika alebo horúceho flirtu, ale to nechajte radšej nezadaným Rybám, aby ste neohrozili svoje partnerstvo. Budú aj možnosti na zaujímavé zoznámenia, čo by tiež mali využiť najmä nezadané Ryby, ale v tomto čase by nemalo ísť o nič osudové. Dobrá rada: Snažte sa vychádzať partnerovi v ústrety, snažte sa mu viac prispôsobiť a nebagatelizujte jeho problémy.

Kariéra a financie:

Ak patríte k tým, ktorí nie sú so svojou prácou spokojní, mali by ste sa snažiť urobiť nejaké konštruktívne zmeny a až potom, ak by to neprinieslo očakávané výsledky, skúste uvažovať o zmene miesta. Všetko však nejde hneď – niektoré veci, ktoré možno teraz robíte a vkladáte do nich svoje úsilie, sú trvalejšie hodnoty a prinesú zisk neskôr. Pokiaľ ide o peniaze – šetrenie je síce dôležité, ale v niektorých prípadoch – najmä pokiaľ ide o veci, ktoré potrebujete do domácnosti, alebo pre svoju prácu, sa jednoducho šetriť nevypláca. Vyberte si kvalitu.

Zdravie:

V tomto období žijete vo veľkom strese a nemáte čas na spánok a relax. Toto vyčerpanie sa môže veľmi negatívne odzrkadliť na vašom zdraví – prihlásiť sa môžu virózy, srdcové arytmie i bolesti hlavy. Skúste si urobiť radosť a robte niečo, čo poteší vašu dušu – určite sa budete cítiť lepšie!

Bylinka, ktorá vás pozitívne naladí:

Devätorník peniažtekový

Čo vás môže trápiť: Ryby často môže trápiť panika a stres z neznámeho, strach zo samoty a opustenia. Mnohé veci, ktorých sú v živote svedkami, ich stresuje a vyčerpáva to ich psychiku. Nezriedka patria k tým, ktorých druhí ľudia zneužívajú alebo trápia. Tieto stavy ničia ich telo i dušu, čo sa môže niekedy prejaviť aj nedostatkom životného elánu, či sebadôvery. Ak vás trápi niektorá z týchto vlastností, skúste Bachove kvetové esencie, konkrétne Devätorník peniažtekový.

Save

znamenieRyby

Ryby (20. február – 20. marec)

Manželstvá Rýb

Láska Ryby

Jemné a citlivé Ryby

Ryba sníva, túži a trpí

womangalérie VŠETKY