Škorpión na mesiac august

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

ocitli sme sa uprostred leta a ak sme si ho náhodou nestihli naplno vychutnať, máme ešte pred sebou jeho druhú polovicu, aby sme si to užili a skúsili zrealizovať aspoň niektoré zo svojich letných snov. Pre niekoho sú to príjemné chvíle oddychu niekde pri vode a s dobrou knihou, pre iného romantické dni a noci so svojou láskou, ďalší si chcú užiť zábavu, či cestovanie s partiou kamarátov, spoznávať nové miesta a ľudí a okúsiť aspoň niečo z toho, čo k letu patrí. Ešte predtým však nezaškodí prečítať si aktuálny horoskop, aby sme vedeli, čo všetko nám ďalšie letné dni môžu priniesť,, na čo by sme sa mohli tešiť a na čo si radšej dať pozor. Okrem toho Vám prezradíme, aký talizman Vám môže priniesť šťastie a akú veštbu Vám na mesiac august prinášajú mystické runy…

Užite si krásne leto! J

Jasmína

Škorpión

Škorpión

Láska a vzťahy:

August by mohol byť pre vás celkom vydarený mesiac: Kým v polovici augusta mnohým ľuďom prinesie osud do cesty veci a udalosti, ktoré im, doslova, zoberú vietor z plachiet, Škorpióni budú s vývojom situácie celkom spokojní. Viac než inokedy by ste si aj počas tohto mesiaca mali uvedomiť, aká dôležitá je pre vás rodina a človek, ktorý stojí po vašom boku. Naučte sa ho počúvať a prijať aj jeho názory – nesnažte sa byť za každú cenu dominantní. Partner váš prístup ocení a zahrnie vás láskou – spoločne strávené chvíle, plné vzájomnej dôvery a zmyselnosti určite za to stoja! Zadaní i nezadaní Škorpióni by si mali uvedomiť, že nič také, ako dokonalý partner, či dokonalá láska nejestvuje. Ak áno, tak možno iba vo filmoch, ale nie v reálnom živote. Na opačné pohlavie pôsobíte ako magnet, tak využite svoje danosti a prežívajte krásny vzťah s človekom, ktorý si to zaslúži. Zadaní so svojím partnerom, ktorý pri nich stojí v dobrom i zlom a nezadaní zase s niekým zaujímavým, koho majú veľkú šancu stretnúť a vybudovať s ním pekný vzťah.  Dobrá rada pre Škorpiónov: Strážte si svoje deti – či už malé, alebo veľké – v tomto čase môžu byť dosť zraniteľné.

Záver mesiaca vám môže priniesť vydarenú spoločenskú udalosť, kde sa dobre zabavíte – len sa nenechajte strhnúť k neviazanej zábave…

Kariéra a financie:

Tento mesiac budú pre vás pracovné úlohy a finančné záležitosti mimoriadne dôležité. Ešte aj priateľské stretnutia môžete využiť na získanie nových kontaktov a rozšírenie si obzorov. V poslednej tretine mesiaca sa vám možno podarí dosiahnuť niečo, o čo sa už dlhší čas usilujete, takže čaká vás úspech. Niektorých možno aj povýšenie.

Zdravie:

Vaše zdravie je momentálne dobré a čo je veľmi príjemné – tešíte sa aj zo zvýšenej sexuálnej energie, ktorá vám prinesie novú radosť zo života a príval energie. Tešte sa z toho! 

Talizman:

Potrpíte si na luxusné veci, takže vašimi ochrancami a „dodávateľmi“ energie sú drahé kamene, ako napríklad diamant, akvamarín, čierny opál, jaspis, či rubín.

Čo vám veštia runy? 

Znovuzrodenie

Vaša nespokojnosť spočíva v tom, že niektoré veci vo vašom živote nie sú celkom v poriadku. Možno ste tak trochu stratili svoj stred, ale znova ho nájdete, keď si usporiadate odznova svoj život. Z chaosu vzniká poriadok, ktorý sa znova pretvára do chaosu. A z tohto neporiadku vo vašom živote začnite plánovať váš budúci život: Čo je pre vás dôležité? Čo by ste chceli v živote dosiahnuť? Začnite s tým už dnes: To, čo dnes zasejete, môžete zajtra zbierať. Naučte sa z toho tešiť.

Save

Save

Save

znamenieŠkorpión

Škorpión (24. október – 22. november)

Manželstvá Škorpiónov

Láska Škorpión

Nenásytný Škorpión

Škorpión túži po maxime slasti

womangalérie VŠETKY