Škorpión na mesiac november

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

život nie je jednoduchý a často nás zaskočí udalosťami, ktoré sme nepredvídali ani vo sne. Niekedy celkom nečakane môžeme zažiť veci, ktoré nás potešia a príjemne zahrejú pri srdiečku, no a inokedy s nami osud riadne zamáva. Ak by sme to však mali jednoduché, asi by sme si nedokázali tak oceniť a s pôžitkom vychutnať tie vzácne a neopakovateľné okamihy, ktoré predsa len prichádzajú, a to v každom období nášho života.  No a keďže sychravé obdobie pokročilej jesene býva náročné a všetci potrebujeme byť pozitívne naladení a cítiť sa dobre vo svojej koži, prečítajte si, akú bylinku si žiada vaše znamenie zverokruhu, aby ste boli nielen v pohode, ale aby ste dokázali aj úspešne skrotiť niektoré z problematických vlastností Vášho znamenia. Želám Vám, aby aj vďaka tomu boli Vaše jesenné dni krajšie.

Jasmína

ŠkorpiónŠkorpión

Láska a vzťahy:

Škorpióni, tento mesiac by mal byť pre vás vynikajúci! Konštelácie vyzerajú síce divoko, ale ako sa hovorí – odvážnemu šťastie praje! Pustite sa do všetkého, čo vás robí šťastnými a čo vám spríjemňuje život. Netrápte sa nad tým, čo si o tom myslí okolie.  Zvyčajne sú to iba závistlivci. Pokojne si žite svoj vlastný život, podľa vlastných predstáv a neporovnávajte sa s nikým iným. Zdá sa, že v láske budete mať na ružiach ustlané. Aj keď niekedy sa nejaký ten mráčik na nebi lásky predsa len môže objaviť. Dôležité je, aby sa dohodli dobré pravidlá a aby ich dodržiavali obaja partneri – potom je všetko fajn. V citovej oblasti sa vám črtajú veľmi pozitívne zmeny – ak budete trpezliví, skôr či neskôr dosiahnete to, po čom túžite. Nezadaní Škorpióni majú teraz veľmi dobré šance na zoznámenie, pretože o pozornosť opačného pohlavia nebudú mať teraz šancu a prídu aj nové, zaujímavé známosti a kontakty.

Kariéra a financie:

Ak ste sa v práci dostali na dobrú pozíciu, dajte si pozor na to, aby vám sláva veľmi nestúpla do hlavy – potom by mohli prísť celkom zásadné zmeny. Ak si budete svedomite vykonávať svoju prácu a budete brať veci s nadhľadom, môžete sa posunúť vpred.

Zdravie:

Napriek tomu, že sa cítite plní energie, dávajte si pozor najmä na to, kadiaľ kráčate a kam stúpate, aby ste predišli zbytočným úrazom. Skrátka, pozorne sa pozerajte pod nohy a pri riadení auta predvídajte a zbytočne neriskujte!

Bylinka, ktorá vás pozitívne naladí:

Edmund

Čakanka 

Čo vás môže trápiť: Prehnaná starostlivosť o druhých ľudí a často aj vyžadovanie si bezhraničnej oddanosti. Mnohí Škorpióni sa radi považujú za významných a niektorí sa dokážu občas správať doslova mučenícky alebo teatrálne, ak ľudia okolo nich nechcú prijať ich názor… Touto manipuláciou sa môžu snažiť ovládať životy iných, vyvolávať u nich pocity výčitiek a skrývať pritom vlastnú žiarlivosť. Ak vás trápi niektorá z týchto vlastností, skúste Bachove kvetové esencie, konkrétne Čakanku.

Save

Save

znamenieŠkorpión

Karol

Škorpión (24. október – 22. november)

Manželstvá Škorpiónov

Láska Škorpión

Nenásytný Škorpión

Škorpión túži po maxime slasti

womangalérie VŠETKY