Škorpión na mesiac október

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

aj Vy patríte k tým, ktorých trápi skutočnosť, že leto sa s nami už definitívne rozlúčilo a dýchlo na nás chladnejšie, jesenné obdobie? Nesmúťte – vždy sa je na čo tešiť a kedykoľvek nám osud môže do cesty prihrať niečo zaujímavé, nové, či vzrušujúce. Niekedy sa len stačí poobzerať okolo seba a zistíme, že v každom ročnom období môže mať náš život poéziu. Poletujúce pestrofarebné lístie, pôvaby babieho leta, príjemné večery s tými, ktorých máme radi a !ešte veľa iných vecí, pre ktoré sa oplatí žiť. Viac o tom, čo Vás čaká, Vám napovie aj náš októbrový horoskop.

Želám Vám krásnu jeseň!

Jasmína

Škorpión na mesiac október

Škorpión

Láska a vzťahy:

Všetko nasvedčuje tomu, že Škorpióni môžu v tomto období zažiť v láske búrlivé obdobie – večere pri sviečkach, nežná romantika, ale aj divoká vášeň – to všetko je možné a pritom ešte aj chvíle šťastia, ktoré dokonale precítite. Tí, ktorí máte partnera a prežívate tieto vzácne okamihy s ním – vážte si to a pestujte si svoj vzťah ako drahocennú kvetinku – partner, či partnerka sa budú za to dívať na vás s obdivom a dostane sa vám aj prejavov uznania. O lásku sa totiž treba starať – potom je život vo dvojici naozaj nádherný. Možno sa vám dokonca podarí splniť nejaký svoj dávny sen… Núdza nebude ani o spoločenské podujatia a nové, zaujímavé kontakty. Druhá polovica mesiaca môže byť trochu náročnejšia, pretože sa od vás bude požadovať viac tolerancie a pochopenia, možno aj ústupkov. Nezadaných Škorpiónov možno príjemne prekvapí premena človeka, ktorého doposiaľ vídali iba občas – zrazu sa vám môže zdať atraktívny a začnete spriadať plány na románik. Ak zapojíte do hry svoj šarm, máte vyhraté. A s veľkou pravdepodobnosťou sa dozviete, že práve o vás sníval…

Kariéra a financie:

Zrejme stojíte pred závažným rozhodnutím týkajúce sa spolupráce s niektorými ľuďmi. Hviezdy radia: Neriešte nič unáhlene, nechajte si na rozhodnutie čas. Je možné, že v práci aj budete musieť zabojovať o to, čo vám patrí – nebojte sa ani konfliktov a dajte najavo svoj názor. Vaša snaha bude úspešná. Tí, ktorí by v tomto čase prišli o zamestnanie, nemusia zúfať, pretože príde dobrá ponuka!

Zdravie:

Majte viac pod kontrolou vaše duševné zdravie – nepreháňajte to s citovými výbuchmi, ani s hysterickými výstupmi. Upokojeniu môžu napomôcť zeleninové jedlá a všetko, čo je bohaté na vitamín B – ten pomáha psychike. Ak vás v sychravých dňoch potrápia reumatické bolesti, pomáhajú hrejivé zábaly a natieranie alpou, v ktorej ste si nechali vylúhovať zopár klinčekov (korenie).

Save

Save

znamenieŠkorpión

Škorpión (24. október – 22. november)

Manželstvá Škorpiónov

Láska Škorpión

Nenásytný Škorpión

Škorpión túži po maxime slasti

womangalérie VŠETKY