Strelec na mesiac december

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia, 

opäť máme pred sebou to neopakovateľne krásne obdobie roka. Keď všetci túžime byť lepší a možno aj viac ako inokedy nám záleží na tom, aby sme boli šťastnejší nielen my, ale aj naši blízki a ľudia okolo nás. Áno, Vianoce majú v sebe tú magickú silu a prebúdzajú v nás tie najkrajšie pocity, túžby a vlastnosti. Bolo by také krásne, keby sme si ich uchovali čo najdlhšie a keby sa spolu s rozžiarenými vianočnými vianočnými stromčekmi zažali v našich dušiach nádherné svetielka lásky a porozumenia, ktoré budú nás i našich blízkych príjemne hriať nielen počas vianočného obdobia, ale aj po celý, pomaly sa blížiaci, nový rok.

Želám Vám pohodové predvianočné obdobie, nádherné Vianoce i koniec roka a krásny pokoj v duši Vám i Vašim blízkym.

Vaša Jasmína

Strelec

Strelec na mesiac december

Láska a vzťahy:

Zdá sa, že po veľmi ťažkom období sa opäť môžete trochu nadýchnuť. Pod vplyvom Venuše opäť očarúvate svojím šarmom, osobným vyžarovaním i celkovým prejavom. Vychutnajte si toto obdobie a tešte sa, pretože je možné, že práve teraz sa vám môžu splniť niektoré krásne sny… Možno aj také, ktoré doposiaľ splniť nešli, pretože ich naplnenie potrebovalo svoj čas… A čas na mnohé krásne chvíle príde aj v závere mesiaca – tak si to nepokazte a zbytočne si nekomplikujte život. Ak máte niekoho radi, venujte mu svoju pozornosť, lásku i vášeň. Bez ohľadu na to, či ide o vzťah partnerský, milenecký alebo kamarátsky, o každý sa treba starať. A aby bol krásny, musí byť obojstranný, úprimný a mali by sme ho prežívať naplno. Vtedy je to úžasné… ale to predsa viete…

Kariéra a financie:

V práci by ste si mali dať pozor na to, čo podpisujete. Poriadne teda čítajte korešpondenciu, zmluvy i faktúry, aby sa vám náhodou nestalo, že vinou svojej nepozornosti prídete o peniaze! December je pre vás veľmi náročný na pracovné povinnosti, ale majte na pamäti, že najväčšie šance dokončiť väčšinu náročných úloh máte okolo polovice mesiaca. Pokiaľ ide o financie, budete sa musieť uskromniť, aspoň do prvej tretiny mesiaca. Ale ani potom nebuďte veľmi rozšafní a dobre si premyslite, čo kúpite.

Zdravie: 

V tomto mesiaci by ste sa určite mali teplo obliekať, pretože hrozia prechladnutia a zápaly horných dýchacích ciest. No a ak to v závere roka trochu preženiete s tučnejším jedlom v kombinácii so sladkosťami, nenechajú na seba čakať ani tráviace problémy.

Rada do budúcnosti: 

Ak ste doteraz čakali na ozajstnú a veľkú lásku, môžete sa tešiť: Už od jari sa pozorne okolo seba obzerajte – určite sa skôr, či neskôr, objaví. Vášmu zdraviu veľmi prospieva telesná aktivita – tá vám dodá viac energie a vitality ako pasívny oddych. Pokiaľ ide o prácu a kariéru, vždy a za každých okolností dajte najavo svoj názor, pretože to prinesie ovocie.

znamenieStrelec

Strelec (23. november – 21. december)

Manželstvá Strelcov

Láska Strelec

Vášnivý Strelec

Zvedavý a prelietavý Strelec

womangalérie VŠETKY