Strelec na mesiac jún

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

vo vzduchu už  začína rozvoniavať leto a to je čas, keď mnohí z nás sú tak trochu romantickí. Spriadame plány na blížiace sa dovolenkové obdobie. Vychutnávame si svieže, ale už slniečkom prehrievané rána. Tešíme sa z pekných dní, ich farieb a vôní, ale mnohí aj z opojných a zmyselných nocí – so všetkým čarovným, čo len môžu ponúknuť, alebo čo nám osud pripraví. Samozrejme, ani my sami nie sme celkom bezmocní a ak čo len trochu tušíme, čo by nás mohlo postretnúť, možno by sme tomu aj mohli pomôcť – najmä ak ide o niečo príjemné…
Veríme, že aj tento mesiac Vám spríjemnia život veštby a dobré rady z oblasti lásky a vzťahov, kariéry i zdravia. A ešte jedno malé prekvapenie pre každé znamenie zverokruhu. Ak máte radi tajomné veci a posolstvá, možno vás potešia a inšpirujú dobré rady víl. Alebo si myslíte, že víly sú iba v rozprávkach? A že v bežnom, reálnom živote neexistujú? Skúste sa zamyslieť nad ich radami a možno sa postupom času aj v tom bežnom živote začnú diať niektoré veci ako v rozprávke. Želám Vám, aby to bola krásna rozprávka!

Jasmína

strelec

Strelec

Láska a vzťahy:

Všetko nasvedčuje tomu, že Strelcov čaká celkom pekný mesiac! Hviezdy sú veľmi naklonené láske, vášni, flirtom a horúcim zážitkom, pretože vaše vyžarovanie a príťažlivosť sú v tomto čase veľmi silné. Dajte si však pozor, aby ste sa nezaplietli tam, kde netreba, pretože by ste si mohli skomplikovať život. Takéto vzťahy síce môžu byť veľmi silné, vášnivé a intenzívne, ale aj poriadne nebezpečné! Najmä ak ste zadaní, mali by ste trochu viac v tomto čase krotiť svoje vášne a ak je to možné, venovať sa trochu viac svojmu partnerovi, ktorý túži po vašich nežných objatiach, bozkoch a všeličom inom, čo je pre vás dvoch také nádherné…! Najlepšie by bolo vybrať sa v tomto čase niekam na dovolenku, alebo aspoň na víkend, kde by ste si mohli vychutnávať krásne chvíle vo dvojici. Niekam, kde by ste boli iba vy dvaja, bez ďalšej rodiny či priateľov, ktorí  by v tomto čase nepriaznivo  a rušivo mohli vplývať na to, čo obaja tak veľmi potrebujete – pocit spolupatričnosti a uvedomenie si, že vám je spolu fajn, že po sebe stále túžite a že nikoho ďalšieho k tomu nepotrebujete… Inak, po celý jún by vás mali sprevádzať šťastné náhody. Pokiaľ ide o vzťahy s ďalšími ľuďmi, či so širšou rodinou, popremýšľajte, do akej miery sú pre vás obohacujúce, alebo či sú obohacujúce len pre druhú stranu, zatiaľ čo vás iba obmedzujú. Ak usúdite, že sú neperspektívne  a jednostranné, opustite ich a netrápte sa kvôli tomu.

Kariéra a financie:

Ak máte pocit, že je toho všetkého akosi veľa, mali by ste zvoľniť svoje pracovné tempo a naučiť sa viac oddychovať. V prípade, že patríte k tým, ktorí sa túžia presadiť na verejnosti, teraz je na to vhodné obdobie. Rovnako ako aj čas na naplánovanie pracovnej cesty, ktorá vám môže priniesť v budúcnosti úspech. Finančná situácia by sa tiež mala pomaly obracať vo váš prospech – ak máte svoj cieľ, choďte za ním neochvejne a nenechajte sa rozptyľovať ľuďmi, ktorí to s vami nemyslia celkom úprimne. Udalosti môžu zrazu dostať rýchly spád a významný finančný úspech je na dohľad – len sa už nenechajte nikým a ničím zdržiavať a odvádzať pozornosť od svojho cieľa!

Zdravie:

Je pekné, že máte radi ľudí okolo seba, ale na to, aby ste vládali, musíte mať radi aj sami seba! Znesiete síce veľkú záťaž, ale psychicky sa s niektorými vecami ťažko vyrovnávate a potrebujete dlhší čas na to, kým ich spracujete a strávite – aj keď to niekedy ľudia okolo vás tak nevnímajú. Aby sa vám to podarilo, potrebujete dostatok spánku, priestor byť sama či sám so sebou, prísun vitamínov, minerálov a dostatok tekutín.

Čo vám radia víly:

Nezmierujte sa s neprijateľnou situáciou a očakávajte pre seba viac…

Zdá sa, že už veľmi dlhý čas vás niečo trápi a ničí, pretože ste sa snažili určitú situáciu považovať za prijateľnú! To však nie je dobré, pretože ste sa zmierili s tým, že dostávate menej ako si zaslúžite a menej, ako túžite. Nerobte už ďalej takéto škodlivé kompromisy – vaša životná situácia sa uzdraví, len musíte vo svojom vnútri o to požiadať. Nájdite si čas na malú vizualizáciu o tom, po čom naozaj túžite a nemajte strach, pretože zhmotňovanie vašich prianí by sa spomalilo. Zaslúžite si úžasný život a budete ho mať!

znamenieStrelec

Strelec (23. november – 21. december)

Manželstvá Strelcov

Láska Strelec

Vášnivý Strelec

Zvedavý a prelietavý Strelec

womangalérie VŠETKY