Strelec na mesiac november

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

život nie je jednoduchý a často nás zaskočí udalosťami, ktoré sme nepredvídali ani vo sne. Niekedy celkom nečakane môžeme zažiť veci, ktoré nás potešia a príjemne zahrejú pri srdiečku, no a inokedy s nami osud riadne zamáva. Ak by sme to však mali jednoduché, asi by sme si nedokázali tak oceniť a s pôžitkom vychutnať tie vzácne a neopakovateľné okamihy, ktoré predsa len prichádzajú, a to v každom období nášho života.  No a keďže sychravé obdobie pokročilej jesene býva náročné a všetci potrebujeme byť pozitívne naladení a cítiť sa dobre vo svojej koži, prečítajte si, akú bylinku si žiada vaše znamenie zverokruhu, aby ste boli nielen v pohode, ale aby ste dokázali aj úspešne skrotiť niektoré z problematických vlastností Vášho znamenia. Želám Vám, aby aj vďaka tomu boli Vaše jesenné dni krajšie.

Jasmína

Strelec:

Strelec

Láska a vzťahy:

Nedá sa povedať, že tento mesiac by bol nejaký pohodový, ale Strelci sú už naučení prekonávať prekážky a pozerať sa na svet optimisticky, aj keď situácia nebýva vždy ružová. Napriek všetkému, na obzore je ľúbostný románik. Ale pozor, mali by ste si zvážiť, či je práve „toto“ a práve „teraz“ práve najvhodnejšie. Dobre si zvážte, či táto vášeň stojí za to, aby ste kvôli nej obetovali šťastie svojej rodiny… Napokon, blížia sa Vianoce… tak si to nepokazte. Aj tak hrozí, že sa tento mesiac môžete pohádať so svojím partnerom alebo s ďalšími rodinnými príslušníkmi. Skrátka, v mesiaci, ktorému vládne Škorpión,  môže byť celkom rušno. Našťastie, všetko nasvedčuje tomu, že koncom mesiaca sa všetko zase podarí urovnať. Pokiaľ ide o veci lásky, nadväzovanie nových vzťahov, utužovanie starých vzťahov a rozširovanie si obzorov v oblasti intimity, mimoriadne vhodná je prvá tretina mesiaca. Ak náhodou patríte k tým, ktorí sa sklamali v láske, nemusíte sa obávať, že si svoje ubolené srdiečko budete musieť nejako zvlášť dlho liečiť. Veľmi rýchlo sa totiž vo vašej blízkosti objaví niekto zaujímavý, kto vám ochotne a príjemne pomôže zabúdať na toho, kto vás sklamal. Naučte sa vnímať krásy života a berte veci s nadhľadom.

Kariéra a financie:

Na vašom pracovisku sa môžu vyskytnúť spory. Buďte diplomatickí a dávajte si pozor na to, čo poviete. Nenechajte sa zatiahnuť do žiadneho ohovárania a na adresu druhých sa radšej veľmi nevyjadrujte! Venujte sa svojej práci a termíny radšej veľmi neposúvajte, pretože by sa vám to mohlo nakopiť a len ťažko by sa to zvládalo. Ak vás niekto teraz požiada o pôžičku, peniaze radšej nepožičiavajte. Vyzerá to tak, že by nakoniec nebolo toho, kto by ich vrátil…

Zdravie:

V tomto období vás môže potrápiť slinivka a žalúdok, ohlásiť sa môžu problémy s trávením – dbajte na pravidelné stravovanie. Napriek tomu, vyzerá to tak, že sa vám podarí zrealizovať niektorý zo svojich snov, takže toto veľmi pozitívne ovplyvní vašu náladu a dodá vám nový elán.

Bylinka, ktorá vás pozitívne naladí:

Repík lekársky

Čo vás môže trápiť: Duševné utrpenie, rôzne trápenia a nepokoj, stavy úzkosti, o ktorých takmer nikto nič netuší. Za maskou večne dobrej nálady títo ľudia totiž skrývajú pred svetom rôzne útrapy, a plno starostí, o ktorých nehovoria. Túžia po nezávislosti, ale samotu nevyhľadávajú. Trápenia, problémy a obavy, ktoré ich sužujú, sa snažia zvládnuť a prekonať pomocou humoru, ktorý im je vlastný. V najťažších prípadoch, ak by svoj údel už naozaj nevládali uniesť, je riziko, že by mohli siahnuť po návykových látkach… Ak vás trápi niektorá z týchto vlastností, skúste Bachove kvetové esencie, konkrétne Repík lekársky.

Save

znamenieStrelec

Strelec (23. november – 21. december)

Manželstvá Strelcov

Láska Strelec

Vášnivý Strelec

Zvedavý a prelietavý Strelec

womangalérie VŠETKY