Váhy na mesiac august

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

ocitli sme sa uprostred leta a ak sme si ho náhodou nestihli naplno vychutnať, máme ešte pred sebou jeho druhú polovicu, aby sme si to užili a skúsili zrealizovať aspoň niektoré zo svojich letných snov. Pre niekoho sú to príjemné chvíle oddychu niekde pri vode a s dobrou knihou, pre iného romantické dni a noci so svojou láskou, ďalší si chcú užiť zábavu, či cestovanie s partiou kamarátov, spoznávať nové miesta a ľudí a okúsiť aspoň niečo z toho, čo k letu patrí. Ešte predtým však nezaškodí prečítať si aktuálny horoskop, aby sme vedeli, čo všetko nám ďalšie letné dni môžu priniesť,, na čo by sme sa mohli tešiť a na čo si radšej dať pozor. Okrem toho Vám prezradíme, aký talizman Vám môže priniesť šťastie a akú veštbu Vám na mesiac august prinášajú mystické runy…

Užite si krásne leto! J

Jasmína

Váhy

Váhy

Láska a vzťahy:

Prvá polovica mesiaca bude značne spoločenská a bohatá na rôzne príležitosti, kde sa možno stretať s mnohými ľuďmi, oživíte staré priateľstvá. Otvoria sa vám nové perspektívy a budete si to užívať. Neskôr zatúžite viac po samote, pretože niektoré veci si budete chcieť premyslieť sami a v pokoji.

Zadané Váhy, mali by ste si nájsť čas na svojho partnera, deti, či rodinu. Dobrá komunikácia je veľmi potrebná na to, aby v rodine vládlo porozumenie. Ak to zanedbáte, okolo polovice mesiaca by sa mohli vyskytnúť aj nedorozumenia a hádky, takže ak by ste v tomto čase mali naplánovanú spoločnú dovolenku, nemuselo by to dopadnúť práve najlepšie. Koniec augusta už vyzerá na poli lásky celkom sľubne a mnohé nezadané Váhy majú veľkú šancu šťastne sa zaľúbiť. Zadané Váhy tiež budú mať dostatok príležitosti na flirtovanie, ale nemali by to preháňať, pretože ich vzťah by mohla ohroziť nevera, čo by mohlo rozvrátiť celý ich doterajší život.

Kariéra a financie:

Potrebujete si v pokoji premyslieť svoje plány a čakáte na novú, vhodnú príležitosť. Buďte pripravení a majte oči a uši otvorené. Možné je aj zvýšenie platu, alebo nový zdroj ďalšieho príjmu. Niektoré Váhy zveľadia svoj majetok – možno sami, ale niektoré, ktoré boli dlhší čas slobodné, sa môžu zoznámiť s niekým, kto je dobre finančne zabezpečený. Pokiaľ si hľadáte partnera pre svoje podnikanie, buďte opatrní a všetko si dobre premyslite: Človek, ktorý sa vám veľmi ponúka, nie je ten pravý.

Zdravie:

Môže sa stať, že v čase splnu môžete byť veľmi citliví a ľahko vám uletia nervy – myslite na svoju psychiku, robte veci, ktoré vás tešia, neduste problémy v sebe, ale vyrozprávajte sa niekomu.

Talizman:

Korytnačka je pre vás ten pravý talizman! Chráni vás totiž pred ľahkomyseľnými činmi, prebúdza tvorivosť a ochotu porozumieť druhým. Drevená figúrka korytnačky je to, čo by ste mali mať pri sebe, alebo sa na ňu aspoň dívať. Okrem toho, je aj symbolom plodnosti.

Čo vám veštia runy?

Pohyb

Do vášho života prichádza pohyb. Prichádza niečo nové. Môže dôjsť k náhlym zmenám. Možno budete musieť náhle odcestovať. Ak sa nenecháte ničím prekvapiť, tak vaša budúcnosť sa bude uberať pozitívnym smerom. Teraz môžete dosiahnuť pokrok tak v súkromnom, ako aj v pracovnom živote. Dôležité je, aby ste si vážili spoľahlivosť a vernosť. Strach a stres dokážete v tomto období dobre zvládnuť.

Save

Save

znamenieVáhy

Váhy (24. September – 23. október)

Manželstvá Váh

Láska Váhy

Váhy milujú nežne

Váhy sú umelcami lásky

womangalérie VŠETKY