Váhy na mesiac december

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia, 

opäť máme pred sebou to neopakovateľne krásne obdobie roka. Keď všetci túžime byť lepší a možno aj viac ako inokedy nám záleží na tom, aby sme boli šťastnejší nielen my, ale aj naši blízki a ľudia okolo nás. Áno, Vianoce majú v sebe tú magickú silu a prebúdzajú v nás tie najkrajšie pocity, túžby a vlastnosti. Bolo by také krásne, keby sme si ich uchovali čo najdlhšie a keby sa spolu s rozžiarenými vianočnými vianočnými stromčekmi zažali v našich dušiach nádherné svetielka lásky a porozumenia, ktoré budú nás i našich blízkych príjemne hriať nielen počas vianočného obdobia, ale aj po celý, pomaly sa blížiaci, nový rok.

Želám Vám pohodové predvianočné obdobie, nádherné Vianoce i koniec roka a krásny pokoj v duši Vám i Vašim blízkym.

Vaša Jasmína

Váhy

Váhy na mesiac december

Láska a vzťahy:

Tento mesiac, asi intenzívnejšie ako inokedy, zatúžite po láske. Vzrušujúce i nežné chvíle so svojou láskou, vzácne okamihy s rodinou a pre tých, ktorí sú zatiaľ slobodní, dokonca aj túžba založiť si rodinu, toto všetko sú decembrové myšlienky Váh. Uvedomíte si, že rodina a pocit spolupatričnosti je presne to, čo k svojmu životu potrebujete. V tomto mesiaci by ste mali žiť spoločenským životom a navštevovať rodinu i priateľov, ale ich aj k sebe pozývať. Tí, ktorí sú single, sa možno koncom mesiaca aj zaľúbia a môže to dostať celkom rýchly spád, alebo to môže byť riadne divoké. Záleží od vás, akú cestu si vyberiete, ale ak by sa vám zdalo, že máte záujem o niekoho, kto sa akosi nevie rozhýbať, možno treba situácii iba trochu pomôcť. Láske občas treba vyjsť aj v ústrety a dať jej najavo, že je vítaná. Nič neriskujete, pretože v oblasti lásky a vzťahov sú vám hviezdy teraz mimoriadne naklonené.

Kariéra a financie:

Po celý rok sledujete vysnívaný cieľ, ktorý by ste chceli dosiahnuť a na konci roka príde bilancovanie. Ak nebudete spokojní, príde aj šanca na zmenu – len netreba tlačiť na pílu… všetko má svoj čas. Pokiaľ ide o peniaze, nemusíte mať veľké obavy – priaznivé tendencie pokračujú a dokonca sa rysuje aj určité prilepšenie. Je možné, že objavíte aj nejaké nečakané zdroje.

Zdravie:

Pozor na stres a silné preťaženie organizmu. Snažte sa nejako upokojiť svoje nervy a vyberte sa každý deň, či už so svojím najdrahším, s deťmi, či zvieracím miláčikom aspoň na krátku prechádzku.

Rada do budúcnosti:

Ak máte o niekoho záujem, dajte mu to najavo, ale neprejavujte svoje sympatie o každého, pretože by ste mohli uraziť toho pravého a prísť o neho, či o ňu. Pokiaľ ide o prácu, stavte na svoju pevnú vôľu, disciplínu a sebadôveru. V oblasti financií sa vždy radšej poraďte s niekým, komu dôverujete a kto sa vyzná…

znamenieVáhy

Váhy (24. September – 23. október)

Manželstvá Váh

Láska Váhy

Váhy milujú nežne

Váhy sú umelcami lásky

womangalérie VŠETKY