Váhy na mesiac november

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

život nie je jednoduchý a často nás zaskočí udalosťami, ktoré sme nepredvídali ani vo sne. Niekedy celkom nečakane môžeme zažiť veci, ktoré nás potešia a príjemne zahrejú pri srdiečku, no a inokedy s nami osud riadne zamáva. Ak by sme to však mali jednoduché, asi by sme si nedokázali tak oceniť a s pôžitkom vychutnať tie vzácne a neopakovateľné okamihy, ktoré predsa len prichádzajú, a to v každom období nášho života.  No a keďže sychravé obdobie pokročilej jesene býva náročné a všetci potrebujeme byť pozitívne naladení a cítiť sa dobre vo svojej koži, prečítajte si, akú bylinku si žiada vaše znamenie zverokruhu, aby ste boli nielen v pohode, ale aby ste dokázali aj úspešne skrotiť niektoré z problematických vlastností Vášho znamenia. Želám Vám, aby aj vďaka tomu boli Vaše jesenné dni krajšie.

Jasmína

VáhyVáhy 

Láska a vzťahy:

Váhy, snažte sa hovoriť s partnerom úprimne a ak sú nejaké problémy, nesnažte sa ich ututlávať a zatĺkať! Je dosť pravdepodobné, že si myslíte, že máte vo všetkom pravdu, ale nie je to tak. V záujme veci by ste si mali vypočuť aj to, čo hovorí váš partner. Vyhnete sa tak zbytočným hádkam a partner ocení vašu tolerantnosť a ústretovosť. Oveľa lepšie obdobie v oblasti lásky a vzťahov vás čaká po prvej polovici mesiaca. Mimochodom, v tomto období vyžarujete silný sexepíl, takže mimoriadne budete priťahovať pozornosť – mužov i žien, možno aj budúcich partnerov. Môže sa stať, že v niektorých prípadoch môžu byť aj zadaní… No, to by nebolo veľmi dobré začínať si s niekým, kto patrí inému. Zvlášť si dajte pozor na potenciálnych partnerov v znamení Vodnára, Škorpióna, Kozorožca, či Barana – s týmito znameniami môžete mať teraz problém aj v medziľudských, nielen v partnerských vzťahoch. Nezadané Váhy by v tomto čase nemali mať problém nájsť si partnera – stačí občas vyjsť von, medzi ľudí – on si vás už nájde…

Kariéra a financie:

Máte dobrú intuíciu, takže by ste mohli sami prísť na to, v akej práci budete úspešní a ešte vás aj bude baviť! Tento mesiac praje novým projektom a dobrým nápadom – nebojte sa ich predložiť! Ak uvažujete o tom, že by ste mohli začať podnikať, pustite sa do toho! Nejaké okolnosti vás môžu prinútiť siahnuť trochu hlbšie do peňaženky, takže by ste mali trochu šetriť, ale ku koncu mesiaca by sa situácia mala zase upraviť.

Zdravie:

Dajte si pozor na nachladnutia, vyhýbajte sa prievanu a chráňte si dýchacie cesty. Inak vám v druhej polovici mesiaca hrozia chrípky a virózy. Opatrnosť zachovajte aj pri riadení vozidla – ak je sychravé počasie a nemáte dobrý pocit, radšej autom nechoďte!

Bylinka, ktorá vás pozitívne naladí:

Chmerek ročný (Scleranthus anuus)

Čo vás môže trápiť: Ľudia tohto znamenia môžu byť nevyrovnaní, nerozhodní a neistí, zvyčajne kolíšu v extrémoch medzi náladami i v myslení. Často odkladajú výzvy a rozhodnutia, pretože uvažujú o tom, s kým majú súhlasiť. Najradšej by sa totiž zavďačili všetkým, ale to nejde. V dôsledku toho si mnohí ľudia o nich môžu myslieť, že sú nemastní – neslaní. Ak vás trápi niektorá z týchto vlastností, skúste Bachove kvetové esencie, konkrétne Chmerek ročný.

Save

znamenieVáhy

Váhy (24. September – 23. október)

Manželstvá Váh

Láska Váhy

Váhy milujú nežne

Váhy sú umelcami lásky

womangalérie VŠETKY