Vodnár na mesiac august

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

ocitli sme sa uprostred leta a ak sme si ho náhodou nestihli naplno vychutnať, máme ešte pred sebou jeho druhú polovicu, aby sme si to užili a skúsili zrealizovať aspoň niektoré zo svojich letných snov. Pre niekoho sú to príjemné chvíle oddychu niekde pri vode a s dobrou knihou, pre iného romantické dni a noci so svojou láskou, ďalší si chcú užiť zábavu, či cestovanie s partiou kamarátov, spoznávať nové miesta a ľudí a okúsiť aspoň niečo z toho, čo k letu patrí. Ešte predtým však nezaškodí prečítať si aktuálny horoskop, aby sme vedeli, čo všetko nám ďalšie letné dni môžu priniesť,, na čo by sme sa mohli tešiť a na čo si radšej dať pozor. Okrem toho Vám prezradíme, aký talizman Vám môže priniesť šťastie a akú veštbu Vám na mesiac august prinášajú mystické runy…

Užite si krásne leto! J

Jasmína

VodnárVodnár

Láska a vzťahy:

V auguste sa u vás všetko bude točiť okolo lásky – vaše srdcové záležitosti sú témou dňa.  Ak patríte k slobodným, ktorí už svoju lásku našli, možno sa rozhodnete skočiť do manželstva. Počúvnite svoje srdce – táto rada sa týka všetkých Vodnárov. Tí, ktorí sú zadaní, majú všetky predpoklady na to, aby si vychutnali príjemné chvíle vo dvojici a pripomenuli si začiatky svojho vzťahu. Príjemné chvíle vo dvojici môžete prežiť najmä počas prvých dvoch týždňov. Toto sa však týka len tých, čo sú šťastne zadaní. Ak patríte k tým, ktorí sa nachádzajú v období, keď sa chystajú svoje partnerstvo ukončiť, mali by ste si všetko dobre premyslieť a skôr než sa rozhodnete pre tento dôležitý krok, mali by ste sa pokúsiť so svojim partnerom pokojne o všetkom porozprávať. Možno vás to už dávnejšie ťahá niekam inam, veľa vecí vás spútava a obmedzuje, ale neviete sa rozhodnúť urobiť ten dôležitý krok. Je to zložité, keď rozum káže jedno a srdce túži po inom – aj keď sa to často môže zdať nereálne, predsa len tá predstava a niekedy aj jej naplnenie môže byť sladké. Niekedy však aj riskantné – ale ak to neskúsite, nikdy sa to nedozviete… Zadaným i nezadaným Vodnárom sa ponúkajú bohaté možnosti flirtu a niektorí sa možno aj zaľúbia na prvý pohľad, alebo sa od horúceho flirtu dostanú ešte ďalej. V každom prípade, v poslednej tretine augusta je na obzore veľmi vzrušujúci erotický zážitok…

Kariéra a financie:

Vodnári sú vizionári a preto aj teraz by sa mali zamerať na plánovanie a vylepšenia v práci. Prinesie vám to úspech – najmä, ak budete dbať na to, aby ste okolo seba mali dôveryhodných a spoľahlivých ľudí, ktorým môžete veriť. Koncom mesiaca bude veľa Vodnárov riešiť otázky, ktoré sa týkajú majetku, dedičstva, pôžičiek či investícií.

Zdravie:

Aby ste sa cítili dobre vo svojej koži, mali by ste si pravidelne dopriať malé radosti života, ktoré vás napĺňajú novou energiou – napríklad taká ranná, či večerná prechádzka alebo pozorovanie prírody vás určite naplní harmóniou.

Talizman:

Pri dôležitých stretnutiach majte pri sebe figúrku sovy, ktorá je symbolom múdrosti a sústredenia. V materiálnych záležitostiach zase pomáha čínska minca šťastia, ktorú by ste mali nosiť v peňaženke.

Čo vám veštia runy?

Porozumenie

Začína pre vás dobrý čas porozumenia nielen doma, ale aj vo vašom okolí. Čaká vás nejaká cesta. Nemyslite však len na cestu spojenú s dovolenkou alebo niečím podobným, pretože táto runa symbolizuje aj cestu v prenesenom zmysle slova: Pohybujete sa smerom k uskutočneniu dôležitého cieľa, ktorý ste už pred dlhým časom niekde zamerali. Ste na správnej ceste. Možno sa budete musieť trochu viac usilovať, aby ste sa k želanému cieľu dostali. Dôležité úmysly sa nachádzajú pod šťastnou hviezdou: Napríklad vaše úsilie o zdravší život, dobrú prácu, priateľstvo i naplnenú lásku.

Save

znamenieVodnár

Vodnár (21. január – 19. február)

Manželstvá Vodnárov

Láska Vodnár

Nezávislý Vodnár

Vodnár je majstrom dvorenia

womangalérie VŠETKY