Vodnár na mesiac jún

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

vo vzduchu už  začína rozvoniavať leto a to je čas, keď mnohí z nás sú tak trochu romantickí. Spriadame plány na blížiace sa dovolenkové obdobie. Vychutnávame si svieže, ale už slniečkom prehrievané rána. Tešíme sa z pekných dní, ich farieb a vôní, ale mnohí aj z opojných a zmyselných nocí – so všetkým čarovným, čo len môžu ponúknuť, alebo čo nám osud pripraví. Samozrejme, ani my sami nie sme celkom bezmocní a ak čo len trochu tušíme, čo by nás mohlo postretnúť, možno by sme tomu aj mohli pomôcť – najmä ak ide o niečo príjemné…
Veríme, že aj tento mesiac Vám spríjemnia život veštby a dobré rady z oblasti lásky a vzťahov, kariéry i zdravia. A ešte jedno malé prekvapenie pre každé znamenie zverokruhu. Ak máte radi tajomné veci a posolstvá, možno vás potešia a inšpirujú dobré rady víl. Alebo si myslíte, že víly sú iba v rozprávkach? A že v bežnom, reálnom živote neexistujú? Skúste sa zamyslieť nad ich radami a možno sa postupom času aj v tom bežnom živote začnú diať niektoré veci ako v rozprávke. Želám Vám, aby to bola krásna rozprávka!

Jasmína

Vodnar

Vodnár

Láska a vzťahy:

Jún môže byť pre vás skutočným mesiacom lásky, pretože citová oblasť vás bude dosť zamestnávať.  Okrem toho, emócie môžu s vami poriadne zamávať a obrátiť váš doterajší život naruby. Ale má to aj svoju výhodu: Ak budú vaše dlhodobé priania a túžby v najbližšom období naplnené, bude pre vás láska  skutočným hnacím motorom aj v ďalších oblastiach života a vy začnete konečne napredovať aj v oblastiach, kde ste doposiaľ stagnovali. Ak ste teda až doposiaľ v sebe dusili alebo potláčali nejaký svoj cit, či túžby, nemali by ste to robiť, lebo tým brzdíte aj napredovanie v iných oblastiach svojho života. Alebo ste si to nevšimli? Možno si nahovárate, že „veď nič sa nedeje“ a že to, že sa niektoré veci nevyvíjajú, je iba dočasné, ale verte, že to tak nie je. Napokon, určite to aj vy sami tak cítite. Ak však neurobíte rozhodný krok, žiadnych prevratných noviniek  v ľúbostnom živote sa nedočkáte. Aj toto veľmi dobre viete a cítite, že ak po niečom túžite, iniciatívna musí prísť z vašej strany – potom to môže byť riadne horúce a vzrušujúce a veci sa pohnú. Alebo naďalej budete blúdiť v tom istom bludnom kruhu a čakať na zázrak… Nečudo, že to postupom času môžete pociťovať ako ubíjajúce a že bude narastať nervozita. Nebráňte sa momentálnym vnuknutiam a skúste urobiť niečo preto, aby váš život bol znovu plný radosti, energie a vzrušenia. Ak podľahnete svojim citom a objektom vášho záujmu by mal byť Rak, či Račica, majte sa na pozore, pretože by ich mohli chytiť veľmi romantické chúťky a to je nebezpečné.  Zaujímaví však môžu byť Strelci, Kozorožci a Váhy – s nimi sa určite nudiť nebudete!

Vodnári, ktorí žijú v šťastnom vzťahu, môžu si užívať pohodový jún a plánovať dovolenku, pričom do jej prípravy by mali zapojiť celú rodinu, aby sa podarilo zladiť rôzne predstavy.

Nezadaní Vodnári môžu prežiť celkom vzrušujúci jún – zaujímavé príležitosti sa núkajú najmä od polovice mesiaca, keď s nimi ľúbostný ošiaľ poriadne zamáva – možno sa budú cítiť ako v siedmom nebi…!

Kariéra a financie:

Rovnako ako v láske, aj v práci môže v júni zaviať svieži vetrík a môžu začať pozitívne zmeny, ale to závisí v značnej miere aj od vás. Začiatok júna môže síce priniesť trochu komplikácií, ale neskôr vám budú okolnosti žičiť. Ak „koketujete“ s nejakou novou prácou a nie ste celkom spokojní tam, kde ste, najprv si dobre preverte informácie, týkajúce sa vášho prípadného nového pôsobiska – aby ste neboli neskôr sklamaní. Približne v polovici júna by vás mohli potešiť aj nejaké nečakané peniažky…

Zdravie:

Žijete naplno a nedoprajete si oddych? Možno si práve v lete uvedomíte, že oddych môže byť aj zábava. Mali by ste si však dať pozor pri športe, v záhrade či domácich aktivitách – hrozí riziko poranení a drobných úrazov. Dobre urobíte, ak popracujete na zepšení svojej kondície a vitality.

Čo vám radia víly:

Vyriešte a uzavrite záležitosti, ktoré sa týkajú vášho otca…

Možno si to ani neuvedomujete, ale zrejme ešte stále jestvujú neuzavreté záležitosti medzi vami a vaším otcom, ktoré zamestnávajú vašu myseľ. Uzdraviť tento vzťah nie je zložité, ale je potrebné, aby ste sa vo svojom vnútri zbavili všetkého hnevu, smútku, strachu, výčitiek, či nedopovedaných vecí, ktoré boli, či sú medzi vami a vaším otcom. Pokiaľ v sebe nosíme nevyriešené problémy vo vzťahu k otcovi, môže sa nám zdať, že život a vesmír je ku nám skúpy a to nás brzdí v mnohých veciach. Sústreďte sa iba na duchovnú podstatu svojho otca, čím svoje srdce otvoríte vesmíru a dokážete vnímať a prijímať, čo vám dáva. Súčasne vyrovnáte karmu medzi vami.

znamenieVodnár

Vodnár (21. január – 19. február)

Manželstvá Vodnárov

Láska Vodnár

Nezávislý Vodnár

Vodnár je majstrom dvorenia

womangalérie VŠETKY