Vodnár na mesiac november

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

život nie je jednoduchý a často nás zaskočí udalosťami, ktoré sme nepredvídali ani vo sne. Niekedy celkom nečakane môžeme zažiť veci, ktoré nás potešia a príjemne zahrejú pri srdiečku, no a inokedy s nami osud riadne zamáva. Ak by sme to však mali jednoduché, asi by sme si nedokázali tak oceniť a s pôžitkom vychutnať tie vzácne a neopakovateľné okamihy, ktoré predsa len prichádzajú, a to v každom období nášho života.  No a keďže sychravé obdobie pokročilej jesene býva náročné a všetci potrebujeme byť pozitívne naladení a cítiť sa dobre vo svojej koži, prečítajte si, akú bylinku si žiada vaše znamenie zverokruhu, aby ste boli nielen v pohode, ale aby ste dokázali aj úspešne skrotiť niektoré z problematických vlastností Vášho znamenia. Želám Vám, aby aj vďaka tomu boli Vaše jesenné dni krajšie.

Jasmína

VodnárVodnár

Láska a vzťahy:

Vodnári, zdá sa vám, že človek, na ktorom vám záleží, má odrazu ku vám odmietavý postoj? Ak je to tak, asi by ste si mali siahnuť do svedomia a zamyslieť sa nad tým, či na tom náhodou tiež nemáte svoj diel viny. A prečo je to tak práve vtedy, keď vy po ňom, či po nej tak túžite? Zrejme ste svoje city pridlho skrývali alebo držali na uzde a tak trochu ste sa spoliehali (alebo ste si možno aj boli istí), že všetko je na dobrej ceste a že už na vzťahu nemusíte pracovať? Očividne ste sa zmýlili a dobrá rada znie, že ak svoju lásku nechcete stratiť, mali by ste sa vzdať svojej samoľúbosti a náladovosti a konečne urobiť niečo krásne a romantické pre človeka, o ktorom snívate a ktorého milujete – len mu to akosi zabúdate prejavovať. Harmonický vzťah treba budovať a intenzívne na ňom pracovať – a na to musia byť dvaja… Ak sa pousilujete, ešte sa vám to môže podariť!

Kariéra a financie:

Naučte sa zameriavať svoju energiu správnym smerom a na správne veci a úspech určite príde. Naučte sa dôverovať svojim schopnostiam a využívajte všetky svoje schopnosti a vedomosti na to, aby ste dosiahli svoj cieľ. Možno nezaškodí aj doplniť si vedomosti, ak vám niečo nejde, alebo v tom nemáte celkom jasno. Rátajte s tým, že ak by boli vo vašej práci nejaké nedostatky, práve teraz by vyšli na povrch. Hviezdy naznačujú, že v tomto mesiaci by ste sa mohli dopracovať aj k nejakým väčším finančným ziskom, ale museli by ste byť veľmi aktívni a veľmi rýchlo sa rozhodovať, čo sa v tento mesiac asi mnohým Vodnárom nebude celkom dariť…

Zdravie:

Starajte sa dobre o svoje telo a doprajte mu dostatok spánku, pravidelnú stravu a nepodceňujte ani prevenciu, aby ste nenachladli – hrozí aj zápal močových ciest!

Bylinka, ktorá vás pozitívne naladí:

Perutník močiarny

Čo vás môže trápiť: U ľudí v znamení Vodnára sa v negatívnych prípadoch často môže vyskytovať pýcha alebo určitá rezervovanosť, prejavujú sa pocity nadradenosti a povýšenosti. Niektorí si zvolia samostatnosť a nezávislosť, budujú si aureolu určitej nedostupnosti a individualizmu a odstrkujú od seba druhých, ktorí majú miernejšiu povahu. Ak vás trápi niektorá z týchto vlastností, skúste Bachove kvetové esencie, konkrétne Perutník močiarny.

Save

znamenieVodnár

Vodnár (21. január – 19. február)

Manželstvá Vodnárov

Láska Vodnár

Nezávislý Vodnár

Vodnár je majstrom dvorenia

womangalérie VŠETKY