Zažite atmosféru ako z rozprávky Tisíc a jedna noc

z rozprávky Tisíc a jedna noc

Iste si ešte spomínate na príbehy oprinceznej Šeherezáde. Každý z nás si pri nich predstavoval, ako to asi v tajuplnom magickom svete vzdialeného Orientu vyzerá. Všade množstvo vankúšikov, baldachýnov, lucerien a trblietavých svetielok. V KiKu, ktorý je tu pre vás už 10 rokov, zoženiete rozličné orientálne doplnky a dekorácie, vďaka ktorým sa budete cítiť ako princezná Šeherezáda vo svojom paláci.

Vankúše a vankúšiky

Svoj domov alebo izbu jednoducho zútulníte vďaka hebkým vankúšikom s orientálnymi motívmi v rôznych farebných kombináciách. Využite hneď niekoľko dizajnov a farieb, všetky kombinácie sú povolené a čím pestrejšiu výzdobu zvolíte, tým bude autentickejšia. Ak ju navyše doplníte i zdobeným posteľným povlečením, dotianete atmosféru k dokonalosti z rozprávky Tisíc a jedna noc. V KiKu od 3,19 €.  

Čipka s nádychom zvodnosti

Nech už dávate prednosť nohavičkám v štýle tango, brazílskemu strihu, alebo pohodlným klasickým a panty nohavičkám, v čipkovanom prevedení budete vyzerať neodolateľne a sexy. Obzvlášť, ak ich skombinujete s čipkovanou podprsenkou rovnakej farby. I tu máte na výber širokú škálu tvarov a strihov –napríklad v štýle bikín, ktoré sú veľmi obľúbené u mladých žien.

Plápolajúce svetielka dokreslia orientálnu atmosféru

Svetielka ku kúzelnému svetu Šeherezády z rozprávky Tisíc a jedna noc jednoducho patria. Veď napokon, ako inak navodiť tú exotickú atmosféru s nádychom romantiky? Nech už zvolíte lucerničky, sviečky v ornamentovaných svietnikoch, alebo napríklad LED svetielka, nemôžete šliapnuť vedľa.