Blíži sa Black Friday a to je ideálny čas na kúpu nielen vianočných darčekov

Vianoce sa blížia a my vám radi dáme niekoľko tipov na darčeky, s ktorými určite urobíte svojim blízkym pod stromčekom radosť. Zároveň sa blíži aj Black Friday, a to je azda tá najideálnejšia príležitosť na nákup darčekov. Veď napokon, kto by nechcel nakúpiť za tretinové ceny, no nie?

Black Friday

Darčeky pre muža

Aj vy si lámete hlavu nad tým, čím potešiť mužskú časť vašej rodiny? Tak potom vás iste poteší Black Friday Alza výpredaj. Okrem klasických kozmetických balíčkov môžete siahnuť aj po ďalších pomocníkov na holenie, akými nepochybné sú aj holiace strojčeky či zastrihávače brady. Nezabúdajte, že správny muž by mal aj pekne voňať a tak sa nezaudnite pozrieť aj do kategórie Beuty, kde zas natrafíte na skvelé pánske parfémy za tie najlepšie ceny.

Výborným darčekom sú napríklad aj produkty z kategórie Auto-moto, kde si môžete vyberať všetko od vyhrievaných poťahov, tekuté stierače až po trendy puklice. Dajme si ruku na srdce, ktorý muž nemiluje svojho štvorkolesového miláčika.

V prípade, že máte doma športovca telom i dušou, vhodná je pre vás aj kategória Šport a outdoor, ktorá je plná skvelých produktov za ceny, ktoré sú prehľadne rozdelené do kategórii ako zimné športy, cyklistika, inline korčule, fitness, loptové športy či napríklad poľovníctvo a športová výživa.

A aby bola ponuka kompletná, Alza ponúka aj široký výber elektroniky. Mobilné telefóny, smart hodinky, notebooky, ale aj herné konzole či fotoaparáty tu čakajú len na vás. V eshope skrátka nájdete úplne všetko. Stačí si len vybrať vhodnú kategóriu, využiť Black Friday a vianočné darčeky môžete mať doma už o pár dní.

Darčeky pre ženu

Hovorí sa, že vybrať darček pre nežnejšie pohlavie je o niečo jednoduchší. Ak hľadátedarček pre svoju manželku, priateľku, sestru či maminu, internetový obchod Vivantis je pre vás to najlepšie riešenie. Aj v tomto prípade môžete staviť na Black Friday. Stačí, ak použijete Vivantis zľavový kód, ktorý nájdete aj na kupónovom webe Vasekupony.sk, a hor sa na nákupy. Eshop ponúka široké spektrum tovaru, ktoré iste potešia každé ženské srdce. Kategórie Parfumy, Kozmetika, Šperky a Hodinky alebo napríklad Móda sú oblasti, z ktorých si určite vyberiete a zároveň neurobíte krok vedľa.

Kedy, keď nie teraz

Čierny piatok je pritom skvelou príležitosťou nielen na nákup darčekov, ale tiež vecí, po ktorých ste už dlhšie túžili, no nemohli ste si ich dovoliť. Doslúžila vám stará umývačka riadu, práčka, chladnička alebo len túžite po novom televízore či kvalitnom fotoaparáte alebo akčnej kamere? Teraz je tá správna príležitosť. Mega zľavy ponúkajú aj predajcovia s nábytkom či bytovými doplnkami. Nová sedacia súprava, skrinky pod televízor či manželská posteľ môže stáť len polovicu. Nezaspite na vavrínoch a popozerajte si všetky akčné ponuky už dnes. Black Friday síce oficiálne štartuje až 29. novembra, mnohí predajcovia však neotáľajú a výhodné akcie ponúkajú už teraz.