Dôvody, prečo by ste mali začať nakupovať na myAustria.sk

Túžite po kvalitných produktoch z Rakúska a Nemecka? Tak potom rozhodne navštívte online drogériu myAustria.sk a nakúpte  kvalitu zo západu bez toho, aby ste nemuseli niekam cestovať.

myAustria.sk

Aj vy často kvôli nákupom cestujete za hranice?  A čo keby sme vám povedali, že my vám tovar prinesieme rovno do vašej obývačky. Rakúska a nemecká drogéria ako pracie prášky, aviváže, čistiace prostriedky, pomôcky do domácnosti, ale aj hygienické potreby či produkty pre bábätká tu čakajú len na vás. Objednávať pritom môžete z akéhokoľvek kúta Slovenska a domov ich k vám privezie kuriér. V ponuke e-shopu nájdete iba tovar, ktorý bol vyrobený podľa vyšších štandardov kvality pre spotrebiteľa v západnej Európe.

myAustria.sk

Náš tip: V prípade, že máte obľúbený tovar, za ktorým chodíte na nákupy do Rakúska a nenašli ste ho v našej ponuke, tak nám dajte vedieť a my sa pokúsime nájsť pre vás to najvhodnejšie riešenie.

Spokojnosť zákazníkov na prvom mieste

Zákazník a jeho spokojnosť sú u nás na prvom mieste, preto ak náhodou nebudete s niečím maximálne spokojní, dajte nám vedieť a my spravíme všetko, čo bude v našich silách, aby sme situáciu vyriešili k vašej spokojnosti. Nezabudnite preto rozhodne sledovať naše aktuálne ponuky a určite nájdete niečo, čo možno vyrieši váš dlhodobý problém. Za zmienku preto určite patrí aj náš myAustria Magazín, kde nájdete skvelé rady a tipy, ako sa bežne popasovať nielen  bežnými problémami v domácnostiach, nájdete tu aj aktuálne  trendy, nápady či návody na efektívnejšie čistenie a pranie.

Prijateľné ceny

Nákup tovaru cez internet je vždy cenovo výhodnejší, ako vycestovanie za ním. Na tom sa zhodneme asi všetci. Ak navyše cestujete ta hranice, náklady sú ešte oveľa väčšie. Rakúske ceny síce môžu byť o čosi vyššie, ich kvalita je nepomerne vyššia. Odzrkadliť sa to môže aj pri ich samotnom dávkovaní, vďaka čomu ich spotrebujete menej a vydržia vám dlhšie.

Kuriér až k vám domov

Cestovanie z Bratislavy do jedného z obchodných domov v Rakúsku vám dokáže zabrať aj pol dňa. Nebolo by podľa vás lepšie tento čas venovať svojim blízkym? Možno bude rozhodovane pre vás oveľa jednoduchšie keď vám povieme, že rakúsky a nemecký tovar zašleme k vám domov už 24 hodín od objednávky. Bežný poplatok za kuriéra je 2,90€, pre výhodnejší nákup však ponúkame našim zákazníkom možnosť, pri ktorej je doprava za prvý nákup u nás celkom zadarmo.

Všetok tovar skladom

Všetok tovar máme naskladnený v našom bratislavskom sklade, vďaka čomu už obchody v Parndorfe, Kittsee, Hainburgu či Gänserndorfe nemusíte viac navštevovať. Sme pripravení ho k vám odoslať najneskôr do 24 hodín od objednávky. Nech sa nachádzate kdekoľvek na Slovensku. Online drogéria myAustria sa stala obľúbeným miestom mnohých spotrebiteľov,  pretože tu vždy nájdu vysokú kvalitu za primeranú cenu. U nás nájdete všetko na jednom mieste.