SPÄŤ
Aktuálne

Hollywoodska noc plná saunových ceremoniálov v Aqualand Moravia

Od: Henrieta Karabova 26.3.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Saunoví majstri zavítajú už druhý krát do Aqualandu Moravia 

Saunové ceremoniály neustále naberajú na popularite. Priaznivci tejto netradičnej show si ju môžu vychutnávať celú noc. Aqualand Moravia totiž v noci zo 6. na 7. apríla hostí už druhú Noc saunových ceremoniálov. Skúsení saunoví majstri z celej Českej republiky a Slovenska zavedú návštevníkov do sveta hollywoodskych filmových hitov a hudobných hviezd. Okrem desiatich tematických ceremoniálov je pripravený aj program v aroma a solných lázniach.

 

Druhý ročnik unikátnej Noci saunových ceremoniálov v Aqualande Moravia sa ponesie v duchu filmových trhákov a hudobných osobností. „Vďaka skúseným saunérom, hudbe a špeciálnym vôňam môžu návštevníci zavítať do starovekého Egypta, do rozprávky, svetoznámej škole čarov a kúziel, ale aj akčného filmu. Niektoré ceremoniály ich zase zavedú na koncerty známych hudobných hviezd,“ približuje program Tomáš Svoboda z Aqualandu Moravia.

Brány Aqualandu Moravia sa všetkým milovníkom saunovania otvoria v piatok 6. apríla o 20:30. Samotný program potom potrvá od 21. hodiny až do druhej hodiny rannej. Vstupenky je možné zakúpiť na recepcii wellness centra Forum Romanum, alebo výhodnejšie na e-shope cez nasledujúci odkaz:  https://eshop.aqualand-moravia.cz/saunova-noc . „V cene vstupenky je zahrnutý uvítací drink, drobné občerstvenie a samozrejme všetko je čo je k saunovaniu potrebné. Pre maximálne pohodlie návštevníkov je počet vstupeniek obmedzený,“ upresňuje Petr Pavlacký, riaditeľ Aqualandu Moravia.

Okrem programu vo fínskej saune môžu záujemci navštíviť taktiež miestnu aroma lázeň, kde si doprajú blahodárnu pleťovú masku alebo peeling. Peelingy s vôňou čokolády, medu alebo kokosu sú pripravené taktiež v soľnej lázni. Po celú dobu je všetkým prítomným k dispozícii aj rozsiahly wellness komplex Forum Romanum, kde je možné využiť 24 sáun a procedúr a aj Pálava Pool s teplotou až 36 stupňov Celzia a jedinečným nočným výhľadom na Pálavu.

Po náročnej noci plnej saunovania potom môžu návštevníci využiť balíček s ubytovaním v priľahlom hoteli Aqualand Inn, kde im ponúkneme potrebný odpočinok a zážitkové raňajky,“ doplňuje Pavlacký. Balíček zahrňujúci ubytovanie s raňajkami, vstupné na Noc saunových ceremoniálov a mnoho ďalšieho môžete zakúpiť na odkaze: http://www.aqualandinn.cz/noc-saunova

womangalérie VŠETKY