Hrajte sa, kupujte Karpatské brandy Original a vyhrávajte

Je to úplne jednoduché, stačí kliknúť na stránku www.karpatskebrandy.sk, zahrať si zábavnú hru a súťažíte o digitálne fotoaparáty a exkurziu do sveta brandy v sprievode Master Blendera.

kupujte Karpatské brandy

Od 1. marca do 19. apríla vrátane môžete na webe karpatskebrandy.sk súťažiť o digitálne fotoaparáty Fujifilm Instax Mini LiPlay, s ktorými si môžete fotky rovno vytlačiť, a o hlavnú výhru – exkurziu do sveta brandy s odborným sprievodom Master Blendera Karpatského brandy. Stačí si zahrať zábavnú hru, vyplniť registračný formulár a získavate žreb do súťaže. A ak budete súhlasiť s tým, aby vám na mail chodili novinky od Karpatského brandy, získavate ešte žreb navyše. Jednoduché.

Ak však chcete zvýšiť svoje šance, kupujte Karpatské brandy Original. Za registráciu každého pokladničného bloku s položkou Karpatské brandy Original na stránke www.karpatskebrandy.sk získate až 10 žrebov do súťaže, čím svoje šance na výhru radikálne zvýšite.

Karpatské brandy Original je nápoj pre každú príležitosť. Vyznačuje sa karamelovými tónmi a sviežou vôňou po hrozne, s ľahkým nádychom čokolády a dreva, v ktorom vyzrieva. Výborne si ho vychutnáte samotné, ale napríklad aj v kokteile:

KBOriginal ROOIBOS ORANGE, nový TIP na recept s Karpatským brandy Original.

kupujte Karpatské brandy

Do vyššieho úzkeho pohára s ľadom vlejte 100 ml čaju Rooibos, ktorý si pripravíte vopred a nechajte vychladiť. Doplňte pomarančovou šťavou 100 ml a na záver vlejte 60 ml Karpatského brandy Original. Ozdobiť môžete hoblinkou z pomarančovej kôry.

TIP barmana: Na tento drink použite výlučne Rooibos čaj, má vlastnú, špecifickú chuť a arómu.

Na zdravie!

TRENDY S BRANDY 😊