Inteligentné hodinky

Nevyzerajú na to, ale sú to hodinky pre 21. storočie.

Podarilo sa prepojiť klasický ciferník – bez displeja iba s ručičkami – s inteligentným telefónom. Hodinky vedia vibráciami nenápadne upozorniť na hromady vecí – keď volá niekto dôležitý, blíži sa termín schôdzky atď.

Inteligentné hodinky

Notifikácie si rýchle obľúbite, sú skvelé, keď nechcete, aby vám nahlas vibroval telefón na pracovnom stole. A v prípade, že nosíte telefón napríklad v batohu alebo taške, môžete s nimi ovládať hudobní prehrávač. Taktiež ich môžete použiť ako spúšť fotoaparátu, alebo s ich pomocou nájdete auto na parkovisku. Ale povedú vás i k zvýšeniu kondície, vibráciami vás upozornia, že už hodinu sedíte a je načase prekrviť sa pohybom, alebo vás pochvália, že ste ušli stanovený počet krokov. Aplikácia je k dispozícii pre systémy Android a iOS a podporuje Facebook, Instagram, Messenger, Skype, Gmail, Snapchat, Viber alebo WhatsApp.

Môžete si vybrať zo štyroch dizajnových rád, tak pre pánov, ako aj pre dámy. Všetky ponúkajú prvotriedny dizajn a spracovanie – sú vyrobené z nerezovej ocele, ciferník kryje zafírové sklo s antireflexnou úpravou a vymeniteľné remienky majú napríklad z talianskej kože. Hodiť sa vám môže aj vode odolnosť až do hĺbky 100 metrov. Hodinky Kronaby nemajú konkurenciu a vďaka svojim inteligentným funkciám v retro tele sú návykové.