Jar v plavkách v Pasohlávkach!

Cítite to vo vzduchu? Slniečko už začína hriať, tráva sa zelená, včielky poletujú… Jar už je pomaly tu! Nadchádzajúce obdobie jari bude nabité, ale ponúkne aj priestor pre odpočinok. Čaká nás Veľká noc a hneď potom májové sviatky, tak neváhajte a vyrazte k nám užiť si prvé jarné slniečko a načerpať energiu. Prvé jarné lúče priam vyzývajú k relaxu na vonkajších ležadlách a kúpaniu v príjemne teplej vode.

v Pasohlávkách

Naši animátori usilovne trénujú tančeky, aquagym i aerobic, chystáme totiž animačný program počas celej Veľkej noci. Od piatku až do pondelka sa môžete tešiť na zábavné aktivity pre malých i veľkých. Na Veľkonočný pondelok u nás nečakajte šibačku, zato však budeme hľadať veľkonočné vajíčka, tak príďte a pridajte sa! A rozšírený animačný program chystáme pre vás aj počas májových sviatkov.

Ako už je u nás štandardom, užijete si kopu zábavy na našich atrakciách, šmýkačkách a toboganoch! Odporúčame vám vyskúšať všetky. Tie najobľúbenejšie sú už dlhodobo U Wave, na ktorom zažijete preťaženie 2G, alebo Supercrater, ktorý vám poriadne zamotá hlavu. Tí, ktorí majú radi bublinky, trysky a chrliče vody určite radi strávia celý deň v bazéne. Vyskúšajte aj naše vonkajšie termálne bazény s teplou vodou Romulus a Remus, ktoré vám prehrejú kosti.

Jar je u nás spojená so saunovými ceremoniálmi. Ďalšie saunové zážitky vám doprajeme 20. 4., teda priamo na veľkonočné sviatky. Saunový korbáč bude prebiehať celú sobotu a naši saunoví majstri pre vás chystajú zaujímavý program.

Aj náš hotelový tím si pre vás pripravil jarné balíčky! V ponuke hotela si tak môžete vybrať balíček  Jarná jazda na Pálave, ktorý je plný dobrodružstva v aquaparku, alebo balíček Jarný wellness pobyt, ktorý je naplnený wellness zážitkami v našom saunovom svete Wellness Forum Romanum.

leto na južnej Morave

Novinkou pre návštevníkov je ešte stále Soľná prehrievareň, v ktorej zažijete jedinečný relax, alebo Detská odpočiváreň, kde sa bude určite páčiť aj vašim deťom! Aj do budúcna pre vás chystáme veľa ďalších noviniek, tak nás sledujte! Dozviete sa viac o rozšírení letného areálu a wellness priestorov. A pretože jar utečie ako voda, už čoskoro vás budeme informovať o téme tohtoročného leta a jeho programu.