Muzikál Čas růží príde aj na Slovensko!

Sagvan Tofi stavil na správnu kartu – Karla Gotta

Najočakávanejší muzikálový titul roka Čas růží s hitmi Karla Gotta, prepojený príbehom Sagvana Tofiho, láka do divadla množstvo divákov. Všetky predstavenia do leta sú už vypredané, produkcia muzikálu tak na jeseň pridáva ďalšie. Na Slovensku  sa dočkáme tohto ojedinelého diela tiež –  24.novembra 2017 na Zimnom Štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, kde je už predaná tretina vstupeniek!

Muzikál Čas růží

Muzikál, ktorý je poctou maestrovi Gottovi,  pripravil scenáristicky a režijne Sagvan Tofi, ktorého úspech, samozrejme, veľmi teší: „Karel Gott a jeho piesne sú pre mňa fenoménom a ukazuje sa, že nielen pre mňa“, – hovorí autor a realizátor myšlienky Sagvan Tofi. „Samozrejme, som rád, že muzikál, na ktorom som pracoval 8 rokov,  má takýto úspech a že máme stále vypredané! Som veľmi pyšný na to, že som sa mohol tohoto projektu zúčastniť a spolupracovať na ňom aj so samotným maestrom Karlom Gottom”.

Karel Gott je skrátka fenomén!

Oldřich Lichtenberg – producent muzikálu má podobný názor: Napriek tomu, že sa v brandži muzikálu pohybujem už viac ako 20 rokov, ešte som nezažil taký záujem divákov ako o muzikál Čas růží. Karel Gott je skrátka fenomén, úplne sa vymykajúci našim hraniciam. Muzikál je beznádejne vypredaný na niekoľko mesiacov dopredu a aj podľa reakcií divákov som rád, že piesne Karla Gotta našli nový úspešný život v romantickom príbehu, plnom skvelých speváckych a hereckých výkonov.”

Tajomný príbeh starého obrazu ožíva…

Príbeh Času růží odhaľuje tajomný príbeh starého obrazu, ktorý v sebe ukrýva osud jednej veľkej celoživotnej lásky. Je to príbeh, ktorý divákov dojme aj pobaví s množstvom známych hitov Karla Gotta: Když jsem já byl tenkrát kluk, Přijela pouť, Jen se hádej, Svět má ty chvíle rád, Korunou si hodím, Je jaká je, Když muž se ženou snídá”, všetky skladby ožívajú v nových muzikálových aranžmánoch a speváckom podaní hercov a spevákov s rešpektom, aký si zaslúžia.

Muzikál Čas růží

Záujem o muzikál je veľký aj na Slovensku

Aj slovenský promotér muzikálu Silvia Nemčovičová hlási veľký záujem o vstupenky. “Vzhľadom na dátum, ktorý máme dnes a keďže predstavenie na Slovensku bude až 24. novembra – tak tretinu predaných vstupeniek už považujeme za veľký záujem o muzikál. Práve sme si s producentom muzikálu dohodli opäť niečo navyše pre našich divákov na Slovensku, takže bude to opäť podstatne väčšie a vizuálne zaujímavejšie ako napr. na ich domovskej scéne v Prahe. Teším sa, že k nám po roku zavíta ďalší zaujímavý muzikálový titul, ktorý láka divákov a pre tých, ktorí nemôžu cestovať do Prahy ponúkneme, myslím, viac ako vylepšenú verziu aj u nás doma na Slovensku…

Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť vychutnať si najočakávanejší titul českej muzikálovej scény v roku 2017, exkluzívne s orchestrom priamo v Bratislave na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu 24.11. 2017 o 19:00 hod.

Vstupenky exkluzívne v predaji v sieti Predpredaj.sk v cenách od 27 EUR.