SPÄŤ
Aktuálne

Najväčšia MDD párty v Poluse

Od: Henrieta Karabova 31.5.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Najdlhšia oslava Medzinárodného dňa detí? Jednoznačne tá v Poluse, pravá od Mattela!  Oslava spojená s výstavou potrvá viac ako mesiac a bude jednou nekonečnou hrou, ktorá osloví malých aj veľkých.

Veľká oslava MDD začne už počas tohto piatka 1.6. medzi 15:00 – 18:00 a potrvá až do soboty 2.6. 2018 medzi 11:00 – 17:00 v Hlavnej Rotunde Polusu. Na vás a vaše detičky čaká nezabudnuteľné množstvo zážitkov. Vaše neposedné ratolesti sa môžu vyšantiť na skákacom hrade, oddýchnuť si pri detských hrách Mattel či pri maľovaní na tvár. Pripravený bude aj fotokútik, kde si na pamiatku môžete urobiť spoločnú fotku a pre každého poslušného drobca máme pripravenú aj hračku.

MDD párty v Poluse

Okrem toho na vás čaká bohatý program s celou partiou Mattel, kde bude na deti čakať veľa zábavných súťaží až na 10-tich stanoviskách,  zábavný moderátor a detskí animátori.

Táto veľká detská párty  a zároveň výstava od Mattela  sľubuje skvelú zábavu aj v troch herných zónach pre dievčatká aj pre chlapcov  a pre veľký úspech je predĺžená a potrvá až do 30. júna, denne od 10:00 do 18:00.  

MDD párty v Poluse

Výstava MATTEL FAMILY ZÓNA, kde sa nik nenudí

Akčnú interaktívnu zábavu pre celú rodinu prináša do Polusu značka Mattel, „mama“ najpopulárnejšej bábiky na svete. Už o niekoľko dní si budete môcť užiť priamo počas nákupov v Poluse inovatívny koncept zábavy – pripravený je nový dizajn herných zón, herné konzoly, televízie s rozprávkami, atraktívne rekvizity aj množstvo kreatívnych výziev. Deti sa môžu zahrať na módnych návrhárov, konštruktérov či kvetinárov a nechať si vyrobiť tričká s vlastným dizajnom, vyrobiť si jednoduché mašinky či sadiť kvetinky. Výstava má niečo pre každého: pre malé parádnice, pre autičkárov aj pre škôlkarov, čo ešte len spoznávajú svet. Stačí si vybrať… 😊

  1. BARBIE ZÓNA pre dievčatká

Nikdy nie je priskoro začať rozmýšľať o kariére! Otázku „Čím chceš byť?“ budú deti riešiť hravou formou pred interaktívnou stenou s názvom „Môžeš byť kým chceš“, kde si vyskúšajú rôzne povolania. V zóne nemôžu chýbať najnovšie hračkárske prírastky do rodiny Barbie bábik. Filmových nadšencov zabaví Barbie-kino s tulivakmi, malých fotografov nadchne fotokútik s maketami i Barbie-doplnkami a snílkovia si prídu na svoje v kráľovstve snov „Dreamtopia“. Myslelo sa aj na nádejné hviezdy módy. Na mieste bude zriadené špeciálne módne mólo pre parádnice, ako aj návrhárska dielnička, kde si môžu dievčatká navrhnúť vlastný model.

  1. HOT WHEELS ZÓNA pre chlapcov

Najviac noviniek a najmodernejších autodráh HOT WHEELS  na jednom mieste nájdete práve tu! HOT WHEELS ZÓNA bude baviť chlapcov, ale aj ich oteckov. Čaká na nich divoká jazda na špeciálnych herných stoloch a herných konzolách XBOX, fanúšikov klasiky potešia autíčka angličáky. Deti si môžu vyskúšať zručnosť a namaľovať či postaviť si vlastnú dráhu.

  1. VLÁČIK TOMÁŠ + FISHER PRICE ZÓNA pre najmenších drobcov

Príďte si pozrieť najnovšie FISHER-PRICE hračky aj obľúbeného detského hrdinu menom Vláčik Tomáš. V špeciálne vyhradenom zábavnom priestore pre najmladšie deti nájdete kútik na maľovanie a vystrihovanie, veľké puzzle na rozvíjanie tvorivosti a mamičky iste ocenia pokojovú zónu, keď sa ich drobci po toľkom hraní unavia.

Viac info nájdete na  www.polus.sk  a na https://www.facebook.com/events/897196290482116/

womangalérie VŠETKY