Plaťte v supermarkete či predajni drogérie menej vďaka Zlacnene.sk

Na Zlacnene.sk nájdete pravidelne aktualizovaný prehľad zliav vybraných predajcov z celého Slovenska! Vďaka informáciám o možnostiach výhodnej kúpy, priemerná slovenská domácnosť je schopná ušetriť na položkách zo svojho každodenného nákupného zoznamu aj stovky eur mesačne. Niet teda divu, že Zlacnene.sk navštevujú pravidelne stovky tisíc užívateľov, pridajte sa k nim aj vy.  

Na Zlacnene.sk nájdete každý deň tisícky výhodných ponúk tovaru naprieč rôznym sortimentom, tj. potraviny, drogéria, kozmetika, športové potreby, nábytok a bytové doplnky, hračky, kancelárske potreby, hobby potreby, textil a ďalšie. Ušetriť sa dá až 80%! Letákové akcie, z ktorých Zlacnene.sk čerpajú informácie, sú dôležitou súčasťou predajnej stratégie veľkých i malých obchodníkov, na Zlacnene.sk tak veľmi pravdepodobne nájdete výhodné ponuky predajcov z Vášho blízkeho okolia a akcie na výrobky, ktoré ste doteraz kupovali za plné ceny.  

Príklady akčných letákov predajcov potravín sledovaných portálom Zlacnene.sk

Informácie o akčných ponukách sú Vám na Zlacnene.sk k dispozícii ako v podobe náhľadov na elektronické letáky, tak aj ako výpisy zlacneného tovaru triedeného do tematických kategórií, napr. vajcia v akcii, maslo v akcii, cukor v akcii, pivo v akcii, mlieko v akcii a pod.       

Okrem informácií o cene, na Zlacnene.sk sa tiež dozviete:

  • od kedy do kedy je akcia platná,         
  • ktorí predajcovia a na ktorých pobočkách akciu ponúkajú,         
  • aké sú prípadné obmedzenia využitia akcie.         

Ak rovnaký tovar ponúka za zvýhodnenú cenu viac predajcov, na Zlacnene.sk sa prakticky ihneď dozviete, ktorá z ponúk je pre Vás najvýhodnejšia. 

Pripojte sa k stovkám tisíc užívateľov, ktorí pravidelne navštevujú Zlacnene.sk a čerpajú tu inšpiráciu pre výhodné nákupy. Vďaka nákupom tovaru z letákových akcií môžete ušetriť aj stovky eur mesačne na položkách z vášho každodenného nákupného zoznamu.