Raj pre rodiny s deťmi – Tatralandia

Leto je v plnom prúde a to je ten správny čas na relax, zábavu a dobrodružstvo. To všetko sa dá nájsť na jednom mieste – v Tatralandii, raji rodiniek, kde nájdu malí i veľkí všetko, čo patrí ku kvalitnému oddychu a k zábave.

Tatralandia

Tobogany na 28 spôsobov

Tatralandia sa často spája s toboganmi a šmýkačkami, ktorých je až 28.  Najbláznivejšiu jazdu ponúkajú najväčšie a zároveň najnovšie letné tobogany Delphine a 4Family. Vedeli ste, že podobne veľké tobogany majú až v ďalekom Dubaji? Súčasťou toboganu Delphin je obrovská U-rampa, na ktorej jazda pripomína voľný pád. Naopak tobogan 4Family ja omnoho pokojnejší a je vhodný už pre 4-ročných drobcov.

Tatralandia

Relax v bazénoch, adrenalín na surfe

Po jazde na toboganoch ponúka Tatralandia pohodu v 14 bazénoch, z ktorých je 10 celoročných. Niektoré bazény sú určené najmenším návštevníkom, ktorí sa zabavia na detských šmýkačkách aj hradoch, ďalšie sú vhodné na relax, pretože sa v nich nachádzajú masážne lavice aj trysky a miesto tu má aj plavecký či Šnorchlovací bazén. Ozajstný adrenalín ponúka Surf Waves Tatralandia, indoorový surf simulátor, kde sa naučia surfovať všetci nadšenci už od 6 rokov. Bazény sú napustené čírou, termálnou aj slanou vodou. Každý si môže vybrať,  ktorý bazén mu vyhovuje najviac.

Keď k tomuto všetkému pripočítame denné animácie, víkendové koncerty s názvom Letný festival, chutnú zmrzlinu či Bubble Waffle a ďalšie atrakcie ako ihriská alebo nafukovacie a vodné hrady – máme tu jasný výsledok – zábavu pre celú rodinu.

Aby ste do Tatralandie nemali ďaleko, využite hotelovú ponuku v susedstve. Hneď vedľa areálu Tatralandie sa nachádza tematické ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia.

www.tatralandia.sk