Toto sú najlepšie vianočné darčeky, ktorými potešíte kohokoľvek

A je to tu. Každoročný čas naháňania sa po obchodoch a nakupovania vianočných darčekov. Tiež to tak máte? A navyše neviete, ako sa trafiť do vkusu partnera, dedka, mamy a ďalších členov rodiny? V tom prípade vám určite pomôžu tipy na naše univerzálne vianočné darčeky.

vianočné darčeky

Čo je to vlastne univerzálny darček? No predsa taký, ktorý môžete podarovať komukoľvek. Bez ohľadu na vek, pohlavie či záujmy ho môžete darovať manželovi, manželke, rodičom, starým rodičom, priateľom či komukoľvek inému. Pretože univerzálny darček je skrátka univerzálny.

1. Bláznivé ponožky

Ponožky sú priam ideálnym darčekom pre kohokoľvek. Že si to nemyslíte? Ponožky a pyžamo ste predsa v detstve dostávali pod vianočný stromček každý rok… Dnes to je však všetko inak. Vaše okolie určite ocení, keď sa ukážete v ponožkách s originálnymi motívmi, s ktorými zažiarite (doslova) na každom kroku Krásne bláznivé ponožky potešia pod stromčekom naozaj každého. A v ich ponuke samozrejme nechýbajú ani také s vianočnými motívmi.

A kde ich nájdete? No predsa na nete. Veselé farebné ponožky ponúka hneď niekoľko  internetových obchodoch. Ak chcete pri ich nákupe ušetriť, využiť môžete napríklad HM výpredaj a určite si vyberiete. Vyberať si pritom môžete napríklad vianočne ladené ponožky so snehovými vločkami, bielym medveďom v zimnom oblečení, či dokonca s vianočnými hotdogom. Fantázii sa jednoducho medze nekladú.

2. Čokoládové prekvapenie

Poznáte niekoho, kto nemá rád čokoládu? My teda nie. Výnimočné sladké prekvapenie poteší malých i veľkých. Oslaďte teda vašim blízkym život a spríjemnite im vianočné chvíle čokoládovými dobrôtkami. Veď čo môže byť milšie ako nájsť si pod stromčekom vianočné pralinky ručne vyrábané podľa tradičných receptúr čokoládových majstrov či roztomilé čokoládové figúrky v tvare vianočného stromčeka, soba či Mikuláša? Ak navyše využijete aktuálne Tesco akcie, výhodný nákup vás neminie.

3. Cestovný hrnček

Ako univerzálny darček číslo tri sme pre vás vybrali originálny cestovný hrnček na kávu či čaj. Že je tento darček iba pre cestovateľov? Veru nie. Kávu či čaj si predsa vonku môže vychutnať ktokoľvek. Aj vaša babka na prechádzke alebo mamička na materskej dovolenke pri kočíkovaní? Takýto hrnček je nepriepustný, takže sa dá pohodlne nosiť voľne v taške alebo v batohu. A kávičku si tak vaši blízki môžu vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek.

4. Kalendár s fotkami

Nič nepoteší pod stromčekom viac ako milé spomienky. Najmä vtedy, ak máte z uplynulého roka kopec zážitkov. Spravte tieto zážitky nezabudnuteľnými a venujte vašim blízkym kalendár s ich fotografiami. Môžete im vybrať nástenný kalendár, kalendár na stôl, či dokonca i kalendár na chladničku vo forme magnetky. Možností je naozaj neúrekom. Stačí kliknúť na stránku Faxcopy.sk, vybrať si z rôznych šablón a začať tvoriť. Veď vlastnoručne vyrobený darček je ten najkrajší – aj keď vám v tom pomôže profesionálne štúdio.


Tak ako, inšpirovali sme vás? Aj univerzálne darčeky predsa môžu byť originálne. A ak hľadáte viac inšpirácii, kliknite na Vašekupóny.sk, vyberte si z ponuky našich vianočných zľavových kupónov a spríjemnite s nami svojim blízkym tohtoročné vianočné chvíle.