SPÄŤ
Aktuálne

Uľavte svojej peňaženke, Zlacnene.sk Vám s tým pomôže

Od: Henrieta Karabova 20.11.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Portál Zlacnene.sk pre Vás pravidelne aktualizuje zoznam akčných ponúk firiem ako sú Kaufland, Tesco, Billa, COOP, Bauhaus, Mountfield, DM, Tescoma, Tchibo, JYSK, MALL.SK, Mojalekaren.sk, Intersport a mnoho ďalších. Ušetriť teda môžete nielen na potravinách, ale aj nábytku, športových potrebách, hobby potrebách, elektronike, drogérii, náhradných dieloch a doplnkoch pre autá či liekoch.

Zlacnene.sk 

Na Zlacnene.sk nájdete aktuálne akčné ponuky rozdelené podľa jednotlivých predajcov, skupín tovaru či konkrétnych produktov, nemusíte teda listovať letáky všetkých predajcov, aby ste zistili, kto má teraz v ponuke tovar, ktorý potrebujete kúpiť.

Služba, ktorá stráži zľavy za Vás

Navyše, Zlacnene.sk Vás bude včas informovať v prípade, keď niektorý z predajcov zlacnie Vami vybraný tovar. Stačí, keď sa registrujete do služby „Strážca zliav“ a nastavíte si, aký typ zľavy Vás zaujíma, napríklad:

  • zľavy u konkrétneho predajcu, napr. Kaufland,
  • zľavy na konkrétny typ produktu, napr. Jogurty,
  • zľavy na konkrétny tovar, napr. Gazdovský jogurt,
  • zľavy na konkrétny typ produktu či tovar u vybraných predajcov, napr. Gazdovský jogurt v Kauflande,
  • cena po zľave, pričom tento filter je možné kombinovať so všetkými vyššie uvedenými, tj. Gazdovský jogurt v Kauflande za cenu do 0,35 eur,
  • zľava v najbližších 3 mesiacoch, a to ako pre konkrétneho predajcu, skupinu produktov, tovar či cenu.

Ukážka nastavenia Strážcu zliav

Strážca zliav je ideálny pre tovar s vysokou predajnou cenou, na ktorom možno nákupom v akcii ušetriť aj niekoľko desiatok až stoviek eur, rovnako ako pre nákup tovaru podliehajúcemu rýchlej skaze, ktorý nemôžete kúpiť do zásoby, napr. ovocie či vajcia.

Má predajca v rôznych mestách iné ponuky? Nevadí!

So Strážcom zliav Vám zároveň neuniknú akčné ponuky predajcov, ktorí nemajú obchodné miesta vo Vašom okolí a ktorých letáky tak nenájdete vo svojej poštovej schránke. Rovnako tak sa vyhnete situáciám, kedy Vám unikne výhodná ponuka z toho dôvodu, že predajca má v jednotlivých mestách rôzne akcie.

Navštívte ešte dnes portál www.zlacnene.sk a presvedčte sa, že nakupovať výrazne lacnejšie je naozaj jednoduché, stačí byť len v správny čas na správnom mieste, s obojím Vám pritom Zlacnene.sk pomôže.

 

womangalérie VŠETKY