Už 10 rokov si vďaka KiKu môžete vytvoriť príjemnú vianočnú atmosféru

Advent so sebou prináša slávnostnú náladu a zároveň ho sprevádza veľa krásnych zvykov, medzi ktoré určite patrí zapaľovanie sviečok, návštevy adventných trhov a výzdoba domácnosti, ktorá sa pomaly, ale iste, chystá na príchod Štedrého dňa. Na prekrásne dekorácie a doplnky sa príďte pozrieť do KiKu, ktorý je tu tento rok s vami už neuveriteľných 10 rokov!

KiKu

Sviečky – neodmysliteľná súčasť Vianoc

Vianočnú atmosféru doma najlepšie navodíte práve sviečkami. Interiér bude hneď pôsobiť útulnejšie a hrejivo. Sviečky môžete ladiť do rôznych farieb a kombinovať rozličné vzory a veľkosti. Uvidíte, že vianočná nálada vás obklopí, ani nebudete vedieť ako.

Svetielka, kam sa pozrieš

Svetelné reťaze a blikajúce svetielka k Vianociam neodmysliteľne patria. Dokážu skrášliť ako vianočný stromček, tak aj balkón alebo rovno celý dom. Naviac sa dnes vyrábajú s LED žiarovkami, takže sú veľmi úsporné.

Dekorácie dotvoria sviatočnú atmosféru

Vianočné dekorácie navodia príjemné chvíle a tvoria ono povestné kúzlo Vianoc. V KiKu ich nájdete pestrú škálu – od vianočných škriatkov až po stojanček na koláčiky. Deťom sa určite bude páčiť napríklad závesný adventný kalendár s vreckami, do ktorých môžete ukryť rôzne sladkosti a darčeky. Tak môžu odpočívať dni do Štedrého dňa a tešiť sa z každého otvoreného okienka.