Vianoce bez rozpačitých úsmevov. 5 zaručene dobrých tipov na darčeky

Keď vám hľadanie miesta na parkovanie zaberá viac času ako celý nákup, chodením po obchodoch zoderiete tri páry topánok, všetko je vypredané a po tomto všetkom úsilí si pod stromčekom vypočujete iba suché Ďakujem, nastal čas prejsť na plán B.

zaručene dobrých tipov

Zastavte to predvianočné šialenstvo v obchodoch

Patríte k ľuďom, ktorí v boji o každý centimeter priestoru a každú škatuľku podliehajú panike? Ktorí prídu vybrať darček a nakoniec si z poloprázdnych políc obchodov aj tak odnesú to posledné, čo by ešte mohlo teoreticky urobiť radosť? Alebo darčeky nakupujete s predstihom, ale prejavov skutočnej radosti sa nikdy nedočkáte? Práve pre vás prináša obľúbená parfuméria Elnino.sk tipy na mimoriadne úspešné produkty tohto roka. Kúsky, ktoré tieto mesiace najčastejšie plnia nákupné košíky a prinesú veľa skutočnej radosti.  

Nová srdcová záležitosť od Armaniho

zaručene dobrých tipov

Aj keby vaša sestra, kamarátka či akákoľvek iná elegantná žena príliš neholdovala zmenám, s novinkou Emporio Armani In Love With You pod stromčekom vďačne zmení svoj postoj. V kvetinovo-ovocnej kompozícii nájde svoju jemnosť, romantiku, ale aj mimoriadnu ženskú silu hodnú novodobej múzy. Tá sa prevtelila do vonného srdca z jazmínu, ruže a nahorkastej paliny. A pretože je parfum údajne tou najintenzívnejšou formou pamäti, vďaka zvodnému mixu višní, pačuli, čiernych ríbezlí a malín ostane tento vianočný darček v srdci obdarovanej dámy zapísaný natrvalo. Nielen pár týždňov po Vianociach.

Parfumy pre moderných zvodcov a zvodkyne

Na flakónik ďalšej tohtoročnej novinky je pohľad ako na krajinu ponorenú do tmy, nad ktorou sa vznášajú jemné vločky snehu. V skutočnosti je však parfumovaná voda Yves Saint Laurent Black Opium Intense zbraňou so silou snehového dela. Novinka pre odvážne ženy založená na absinte, zvodnej vanilke a káve si už od svojho uvedenia na trh odvážne razí cestu vpred a jej energia nepozná žiadne prekážky.

zaručene dobrých tipov

Ani s pánskou vôňou vo flakóniku v tvare zásobníka revolvera nikdy nestrieľate naslepo. Parfumovaná voda Azzarro Wanted by Night je trefou do čierneho, pretože si dokáže vynútiť lásku tým najpríjemnejším spôsobom. Stelesnenie odvahy a sebaistoty prináša jej mandarínkovo-škoricový zápalník, v ktorom sa nachádza náboj z mixu ovocia, tabaku a červeného cédra.

Ďalšia dávka nadpozemkej sily čaká vo flakóniku toaletnej vody Thierry Mugler Alien Man, ktorá tvorí pár s dámskou ikonou rovnakého mena. Vôňa je určená pre optimistu, ktorého rozhodnutia dokážu v pravom okamihu zachrániť nejednu situáciu. Alebo aj celý svet, ak to bude nutné. Pred rafinovanou kombináciou korenistých tónov, dreva a kože majú muži rešpekt a ženy sú z nej doslova unesené.

zaručene dobrých tipov

Všetky darčeky 100 % skladom

Na stránkach parfumérie Elnino.cz nájdete tisícky rozmanitých darčekov pre ženy, mužov i darčeky pre tých najmenších. Od osvedčených parfumov a kozmetických bestsellerov až po horúce novinky. 100 % tovaru je skladom a všetko je pripravené na okamžité odoslanie. Oneskorencov, nerozhodných a zábudlivých poteší tiež ponuka darčekových poukazov, ktoré vám obchod zašle obratom. Ak však i napriek obrovskému výberu preferujete osobnú návštevu kamennej predajne, navštívte našu predajňu v bratislavskom obchodnom centre Cubicon, kde si môžete mnoho parfumov pozrieť, vyskúšať a zakúpiť za skvelé ceny ako na internete.