Chcete dokonalé výsledky umývania riadu?

Stavte na produkty značky Finish

Výrobky značky Finish odporúčajú poprední výrobcovia umývačiek riadu ako najspoľahlivejšie produkty. A nielen to. Vďaka svojmu šetrnému zloženiu sa biologicky rozkladajú, takže sú ekologicky bezpečné a nepoškodzujú životné prostredie. Vyberte si niektorý z produktov radu Finish a dosiahnite aj vy najvyššie štandardy v automatickom umývaní riadu.

Ako fungujú výrobky značky Finish

Pre dosiahnutie bezchybných výsledkov pri umývaní riadu v umývačke musí čistiaci prostriedok vhodne spolupracovať s jednotlivými procesmi umývania. Podstata tkvie v tom, že čistiaci prostriedok na automatické umývanie riadu musí mať také zloženie, ktoré by mu umožňovalo rozkladať zvyšky jedla a mastnotu, oddeliť ich od riadu a pri konečnom oplachovaní ich úplne spláchnuť. Zaujímavosťou je aj to, že čistiaci prostriedok, ktorý by mal vykonávať všetky tieto procesy, by zároveň nemal vytvárať žiadne alebo len minimálne množstvo mydlín.

Produkty značky Finish, ako sú Finish tablety, gél alebo prášok, sa vyznačujú tým, že efektívne odstraňujú aj ťažko odstrániteľné nečistoty a riad zanechávajú čistý, lesklý a bez šmúh. Pokiaľ to výrobca umývačky riadu priamo nezakazuje, s výrobkami značky Finish môžete v umývačke riadu bez obáv umývať aj teflónové hrnce a panvice, ostré nože či krištáľový riad. Vďaka silnému čistiacemu účinku tak dosiahnete vždy perfektné výsledky.

Účinné Finish tablety do umývačky riadu

Určite to poznáte: vložili ste do umývačky tanier s prischnutými zvyškami jedla, ale ani po umytí ste ho nevybrali čistý. Nie každý prostriedok do umývačky riadu si totiž poradí aj s odolnými nečistotami. Možno ste si zvykli aj na oplachovanie riadu pred jeho vložením do umývačky. Ak však použijete na umytie riadu Finish tablety, zaschnuté zvyšky či ručné oplachovanie riadu sa stane minulosťou.

Kvalitné čistiace prostriedky typu Finish Quantum obsahujú bieliacu zložku a účinné enzýmy, preto je oplachovanie riadu pred jeho vložením do umývačky doslova zbytočné. Obsiahnutá bieliaca zložka odstraňuje aj vysoko odolné usadeniny z čaju a kávy a enzýmy rozkladajú zvyšky bielkovín a škrobu. Preto stačí jednoducho pozbierať z tanierov väčšie zvyšky jedla a vložiť ich do umývačky.

S leštidlom Finish budú hrnce ako nové

Je známe, že škvrny a povlak na riade sa v umývačke tvoria vo fáze, keď už boli čistiace prostriedky z umývačky vypustené do kanalizácie. Leštidlo do umývačky riadu Finish sa uvoľňuje počas cyklu leštenia, pričom znižuje povrchové napätie vody, ktorá tak z riadu stečie rýchlejšie. Výsledkom je lepší leštiaci účinok a riad bez škvŕn a povlaku.

Ak teda chcete mať hrnce, panvice či príbory lesklé ako zrkadlo, neváhajte a vyskúšajte prípravky na leštenie do umývačky od značky Finish. Leštidlo do umývačky riadu Finish poskytuje až 5x väčšiu leštiacu silu pre riad, sklá, hrnce, panvice, či príbory. So svojou formulou pre rýchle schnutie leštidlo Finish vysuší riad rýchlejšie ako bežné leštiace prípravky a dodá mu žiarivý lesk.

Svieža vôňa Finish do umývačky riadu

Zabudnite na nepríjemný zápach po zvyškoch jedla šíriaci sa z otvorenej umývačky riadu. Jednoducho pripevnite vôňu Finish Deo na košík v umývačke, alebo ho zaveste na hornú priehradku tak, aby ste ním nezablokovali trysky a užívajte si čerstvú vôňu až približne 60 umytí.

Vôňa do umývačky Finish Deo okamžite neutralizuje vzniknutý zápach a prináša príjemnú sviežu vôňu, ktorá sa uvoľňuje aj počas doby umývania. Upevňuje sa pomocou jednoduchého klipu a okamžite po jej pripevnení odstraňuje šíriace sa pachy, pričom ich nahrádza dlhodobou osviežujúcou arómou.

Finish myslí aj na ochranu riadu

Zabudnite na poškodenie alebo zakalenie dekoratívneho porcelánového, skleneného alebo smaltovaného riadu. Finish myslel na všetko a preto vyvinul ochranný prípravok Finish Protector na ochranu riadu proti vodnému kameňu, vyblednutiu dekorácií, straty lesku smaltu či na ošetrenie hladkých sklenených plôch. Prípravok pôsobí aj počas krátkych programov, takže o bezpečnosť a krásu vzácneho riadu máte odteraz postarané.

Finish Protector je expert na ochranu farebných a sklenených povrchov. Častým umývaním sa môžu sklá natrvalo zakaliť a dekoračné prvky a farby na porceláne a smalte môžu veľmi ľahko vyblednúť. Prípravok Finish Protector pre ochranu farieb a lesku sa stará o každý povrch a to tak, že zachováva ich farby, dekoráciu a lesk aj pri vysokých teplotách. Používajte ho bez obáv pre dlhotrvajúcu radosť zo žiarivých skiel, šálok, tanierov, smaltovaných hrncov i smaltovaných panvíc.