Čistá podlaha bez drhnutia nemusí byť iba snom

Chystáte sa na jarné upratovanie, ale obávate sa, že ho nezvládnete dokonalo? Máte radi čisté podlahy, ale nechcete sa namáhať s handrou a obyčajné mopy narobia akurát šmuhy? Potom vyskúšajte revolučný rotačný mop  TURBO od značky Vileda.

Čistá podlaha
Čistá podlaha

Tento pomocník Vám prácu  nielen uľahčí, ale aj ušetrí Váš čas, energiu a chrbát. Naviac budú Vaše podlahy žiarivo lesklé a hoci je to  jednou z najneobľúbenejších domácich prác, s týmto strapcovým mopom sa vytieranie podlahy stane zábavou!

Strapcový rotačný mop TURBO od Viledy má hneď niekoľko vychytávok.  Začína to unikátnou hlavicou mopu s dvoma druhmi strapcov. Biele strapce zo 100-percentného mikrovlákna garantujú ľahké upratovanie a skvelú absorpčnú schopnosť. Navyše mikrovlákna odstránia baktérie z povrchu len pomocou vody. Tenké mikrovlákna fyzicky perfektne priľnú k povrchu podlahy, kde zachytia nečistoty a viac než 99% baktérií a odstránia ich preč bez nutnosti použitia chemikálií. Tento Výskum vykonaný nezávislou a akreditovanou inštitúciou pre mikrobiológiu a imunológiu

Červené strapce sú zase vyrobené zo špeciálneho abrazívneho materiálu, ktorý perfektne vyčistí aj tú najodolnejšiu špinu bez poškriabania podlahy.

Umývací návlek pritom možno vyprať v práčke pri teplote 60 °C (bez aviváže) alebo ho jednoducho vymeniť za nový. Trojuholníkový tvar nadstavca zaisťuje ľahké upratovanie v rohoch a teleskopická tyč adaptabilné nastavenie výšky.

Čo sa týka vedra má novo prepracovanú konštrukciu. Vďaka praktickému pedálu odpadne námaha pri žmýkaní. Stačí jednoducho šliapnuť a TURBO vyžmýka mop do poslednej kvapky. Preto je vhodný aj pre seniorov, ktorým robí fyzická námaha problémy. Šikovný tvar žmýkacej časti navyše zabráni vyšplechnutiu vody mimo vedra, a tak sa nemusíte obávať kaluží. Okrem jeho pozdĺžna rukoväť zaisťuje lepšiu stabilitu a jednoduchšiu manipuláciu. Čelný otvor sa postará o pohodlnejšie a intuitívne vylievanie vody. Vedro naviac takmer nič neváži a teda prenášanie z miestnosti do miestnosti nebude robiť potiaže ani staršej generácií.

Čistá podlaha

Odporúčaná cena: od 37,99 eur.

Viac informácií nájdete na www.shop.vileda.sk.