Nádych, výdych!

Respiračný systém v 21. storočí trpí najviac – nádchy, alergie a zápaly už naďalej nepatria do slovníka cudzích slov. Ak vám na svojom zdraví a zdraví svojich blízkych naozaj záleží, nepremeškajte príležitosť kúpy zvlhčovača vzduchu.

zvlhčovač vzduchu Philips HU4803/01
 zvlhčovač vzduchu Philips HU4803/01

Prečo práve zvlhčovač vzduchu?

Mínusové teploty za oknami nás donútili dočasne začať vykurovaciu sezónu, k tej však neodmysliteľne patrí suchý vzduch. Ste práve ten typ, ktorý má náchylnejšie horné dýchacie cesty? Trpíte kašľom viac ako ktokoľvek z vašich známych? Bolesť hrdla a nádcha vás pravidelne sprevádzajú počas zimy? Tieto problémy vám môže spôsobovať práve suchší vzduch, ktorý má tendenciu dráždiť sliznicu, ten je zároveň živnou pôdou pre baktérie a vírusy a vedie k vysúšaniu vlasov a pokožky. Najprijateľnejším riešením je zvlhčovač vzduchu Philips HU4803/01. Tento novodobý spoločník dokáže vlhkosť vzduchu držať v optimálnej hladine od 40 až do 60 %.

Technológia Nano Cloud

Ďalšou drobnou nepríjemnosťou môžu byť minerály obsiahnuté vo vode, napríklad vápnik a horčík, tie môžu zanechávať v kvapôčkach, ktoré pristanú na nábytku či podlahe, biele šmuhy. To však neplatí pre zvlhčova čvzduchu Philips HU4803/01! A to práve z toho dôvodu, že jemná, voľným okom neviditeľná hmla je príliš drobná na to, aby sa ňou prenášali minerály.

Ako vybrať ten pravý?

Podľa MUDr. Zuzany Vančíkovej, CSc., ideálne riešenie predstavuje taký typ zvlhčovačov, ktorý do vzduchu pri zvlhčovaní nešíri baktérie, taký, ktorý svoj výkon dokáže prispôsobiť aktuálnej hladine vlhkosti a zároveň postráži jej optimálnu úroveň. Zvlhčovač vzduchu si nevyžaduje použitie horúcej vody, takže nehrozí žiadne obarenie vodou alebo vodnou parou.

Dokonale premyslený spánkový režim

zvlhčovač vzduchu Philips HU4803/01
 zvlhčovač vzduchu Philips HU4803/01

Ak sa nechcete vzdať nadpriemernej kvality ovzdušia aj počas večerných hodín, spánkový režim vám prinesie riešenie, optimálne podmienky udrží aj počas noci a je neuveriteľne tichý. Technológia Nano Cloud vzvlhčovačoch od Philips monitoruje vzduch a udržiava konštantnú vlhkosť. Stačí, aby ste nastavili svoju preferenciu – 40 %, 50 % alebo 60 %. Alebo jednoducho vyberte automatický režim a zvlhčovač od Philips urobí ostatné za vás.

Viac na www.philips.sk/zdravsivzduch