Voňavé Vianoce aj vďaka kvalitnej káve

Aj vy patríte medzi ľudí, ktorí si nechávajú nákup darčekov na poslednú chvíľu? Práve sme vám ušetrili čas hľadania toho správneho.

Aj vy dobre viete, aký je to super pocit napiť sa zo šálky čerstvo uvarenej kávy po ťažkom dni v práci či škole. Predstavte si teraz, že takýto pôžitok pripravíte vašej blízkej osobe, keď jej darujete kvalitný kávovar s veľkým výberom kávových nápojov. Presne tento opis sa hodí na Philips LatteGo.

Modely LatteGo dokážu urobiť až šesť druhov kvalitných kávových variácií jednoduchým stlačením tlačidla. Teraz sa nebavíme len o klasickom espresse či sladkom cappucine. Veľké sympatie si získali najmä vďaka peniču LatteGo, ktorým napeníte mliečne variácie hodvábne jemnou penou. Ide o revolučné mliečne riešenie s najrýchlejším čistením na trhu*. Jeho tajnou schopnosťou je vysokorýchlostne namiešať mlieko so vzduchom v okrúhlej komore peniča a potom bez špliechania pridá do vašej šálky krémovú vrstvu mliečnej peny ideálnej teploty.

Multifunkčný kávovar by chcel mať vo svojej domácnosti asi každý. Pozor však na to, aby ste na Vianoce neobdarovali niekoho prístrojom, s ktorým bude mať viac starostí ako radosti. Často sa totiž stáva, že cenou za veľký výber kávových nápojov je jeho následné zdĺhavé umývanie či problémy s filtrami. Philips LatteGo má jednoduchú údržbu vďaka plne odnímateľnej sparovacej jednotke. Odnímateľnú varnú jednotku môžete dôkladne a jednoducho vyčistiť opláchnutím pod tečúcou vodou. Problém v tomto smere nenastáva ani po príprave mliečnych nápojov. Dvojdielny systém LatteGo je vyrobený bez hadičiek či zbytočných skrytých častí, o ktoré starostlivosť býva náročnejšia. Jedinečná jednodotyková funkcia na rýchle čistenie vám umožní pohodlné a dôkladné prepláchnutie mliečneho systému po každom použití.

Lámať hlavu si nemusíte ani s odvápňovaním, bez ktorého si pripravíte až 5 000 šálok kávy**. Súčasťou kávovaru je totiž aj patentovaná inovácia AquaClean, vďaka ktorej dosiahnete tie najlepšie výsledky a maximálnu odolnosť. Výmenu filtra vám automaticky pripomenie vopred, čiže sa môžete spoľahnúť na vždy priezračnú vodu bez nečistôt. Aj toto sú plusy, ktorými zabodujete na Vianoce aj u tých najnáročnejších osôb s vybraným vkusom či náročnými chuťovými kanálikmi.

www.philips.sk/lattego

*Na základe spotrebiteľského testu vykonaného v Nemecku, ktorý porovnával popredné plnoautomatické espresso kávovary na jeden dotyk (káva + mlieko) v roku 2017.

**Pri 8 výmenách filtra podľa pokynov uvedených na prístroji. Skutočný počet šálok závisí od vybraných druhov kávy a frekvencie oplachovania a čistenia.