Vždy pripravený 1.2 Spray MAX, revolučný plochý mop

Upratovanie nebolo nikdy jednoduchšie! Revolučný plochý mop 1.2 Spray MAX so sprejom a obojstrannou umývacou hlavicou si vás získa pre svoje jednoduché a rýchle použitie. Tento unikátny mop od značky Vileda vám bude verným asistentom pre každodenné upratovanie v domácnosti.

plochý mop

Plochý mop s obojstrannou umývacou hlavicou je doplnený o nádobku na vodu a rozprašovač. Vďaka tomu je 1.2 Spray MAX vždy pripravený na rýchle a efektívne upratovanie všetkých typov tvrdých podláh. Nádobku naplníte vodou alebo vodou s malým množstvom bežne používaného čistiaceho prostriedku. Potom už len stlačíte spúšť a jemná hmla zo spodnej trysky mopu sa roznesie na podlahu, ktorá je okamžite pripravená k utretiu. Obojstranný otočný umývací návlek je vyrobený z kvalitného mikrovlákna, vďaka ktorému z podlahy odstránite viac ako 99 % baktérií bez nutnosti použitia chemikálií a umyjete až dvakrát väčšiu plochu.

Odnímateľná nádobka na vodu má objem 750 ml, čo stačí na utretie celej veľkej miestnosti. Umývací návlek sa vyžmýka ručne a môžeme ho prať v práčke na 60 °C.

1.2 Spray MAX vám zaručí jednoduché a rýchle upratovanie, ktoré vášmu domovu dodá pocit čistoty.

1.2 Spray MAX od značky Vileda zakúpite od 27,29 €.

Viac informácií na www.shop.vileda.sk