Georgia May Jagger prvýkrát návrhárkou!

Georgia May Jagger prvýkrát predstaví vlastnú kolekciu oblečenia! Tešme sa na jeseň!

Keď začala najmladšia dcéra Micka Jaggera z Rolling Stones s modelingom, otecko veľmi nadšený nebol . Medzičasom sa však z Georgie May Jagger stala ospevovaná ikonická supermodelka, ktorá má veľa fanúšikov po celom svete. No však čo mohol očakávať, keď je mamičkou Goergie krásna žena a bývalá modelka Jerry Hall. Teraz bude mať  premiéru v úlohe návrhárky, a to pre značku RESERVED, kde pracuje na vlastnej kolekcii. V obchodoch by mala byť na jeseň 2015.

Georgia May Jagger

Po prvýkrát ako návrhárka

Celú jar aj časť leta vraj v centrále značky intenzívne tvorila vlastné návrhy. Kolekcia tak vraj bude plne odrážať jej osobnosť. RESERVED je vôbec prvá módna značka, ktorá týmto spôsobom spolupracuje s najmladšou dcérou Micka Jaggera a kuloárne reči vravia, že je veľa dôvodov túto kolekciu neobchádzať.

Dcérou svetovej krásky

Georgia, zaujímavá kráska s plnými perami a jedinečnou medzierkou medzi zubami mala odmalička blízko k móde. Nečudo, veď je dcérou Jerry Hall, ktorá bola v sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch minulého storočia uznávanou topmodelkou. Ako mnohé z nás, aj ona chodila potajme matke do skrine skúšať si jej šaty. Samozrejme, šatník topmodelky bol podstatne bohatší ako šatník niektorej z nás.

Georgia May Jagger

Nástup kariéry

Netrvalo dlho a aj Georgia si popracovala na modelkovskej kariére. V roku 2008 začala spolupracovať s agentúrou Independent Models. Za najväčší prvý úspech sama považuje svoju fotografiu na titulke ruského Vogue. V roku 2009 podpísala zmluvu s kozmetickou značkou Rimmel London, fotila aj pre značku Hudson Jeans. V roku 2010, začala pracovať so značkami Versace a Chanel a o rok neskôr sa objavila v kampani pre švédsky gigant H&M. V roku 2012 sa stala novou tvárou parfumu od Just Cavalli a spolupráca s ďalšími značkami veselo pokračuje.

Sama je fotografkou

Zaujímavosťou  je, že Georgia spolupracovala asi so všetkými módnymi fotografmi. Veľkú odozvu malo fotenie s kontroverzným Terrym Richardsonom a Mariom Sorretim. Ešte menej z nás však vie, že sama je talentovanou fotografkou. Študovala na London College of Communication (LCC) v Londýne a pri fotografovaní ju najviac fascinujú ľudské portréty a fotí najmä ľudí, ktorých pozná. Fotí výhradne prirodzené objekty a ak ide o modelky, tak výhradne bez mejkapu.

Najskôr ju odmietali

Dvadsaťtriročnú modelku kedysi za jej zajačie zúbky šikanovali a zjednodušene povedané, všeobecne nebola v obľube kvôli chrupu. Dnes je jasné, že nepatrí medzi priemerné modelky a aj zúbky jej v niečom pomohli. Isté však je, že ukážkové krivky zdedila úplne skvele. Kedysi sa vravelo, že keď sa usmeje odláka každého muža – dnes, zdá sa, je to naopak. Problémom mala byť aj jej údajná nízka výška, meria „len“ 170 centimetrov.

Pozrite sa, aké prekvapenia vo vlastnej kolekcii pripravila pre nás sama dcéra Micka Jaggera!

-sz-

Foto: Reserved