SPÄŤ
Celebrity

Marianna Ďurianová opäť potvrdila svoju krásu!

Od: Anna Ölvecká 2.5.2012
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

 Krása českých žien je fenomén známy po celom svete

Karolína Kurková, Eva Herzigová, Tereza Maxová, Daniela Peštová či Simona Krainová patria medzi prvú ligu topmodeliek, ktoré zdobia titulky najprestížnejších časopisov. Slovenské ženy však svojou krásou rozhodne nezaostávajú a pritom nemusí ísť výlučne len o modelky. Už dlhšie to potvrdzuje úspešná moderátorka Marianna Ďurianová, ktorá sa najnovšie, pre Slovensko, stala jednou z tvárí prestížnej kliniky estetickej neinvazívnej medicíny YES VISAGE! Pridala sa tak k Simone Krainovej, ktorá je tvárou tohto úspešného konceptu už 8 rokov.

Marianna Ďurianová

Marianna Ďurianová patrí medzi najpopulárnejšie slovenské moderátorky, o čom svedčí aj jej pravidelné umiestňovanie na popredných priečkach v rôznych anketách diváckej a čitateľskej obľúbenosti. Aktuálne slávi ďalší veľký úspech, po boku Simony Krainovej bude slovenskou tvárou najprestížnejšej kliniky estetickej neinvazívnej medicíny v Čechách, ktorá po Prahe, Brne a Ostrave prišla už aj na Slovensko do Bratislavy.

Marianna Ďurianová je prototypom krásy slovenských žien, ktorá má celosvetové parametre. Je navyše absolútnym profesionálom v tom, čo robí, má veľmi kultivované vystupovanie a prejav a za to jej patrí náš veľký obdiv a uznanie. Pri otázke výberu slovenskej tváre našej kliniky, ktorá bude spĺňať všetky naše predstavy sme preto vôbec neváhali a našou jednoznačnou voľbou sa stala práve Marianna. Tešíme sa na skvelú spoluprácu a množstvo nádherných zážitkov,“ povedal na margo spolupráce David Komínek, marketingový manažér kliniky YES VISAGE.

Spokojnosťou žiari aj budúca mamička Marianna, ktorá si svoj nový džob veľmi pochvaľuje: „Táto klinika ako aj salón predstavujú absolútnu špičku vo svojom obore v susedných Čechách a teraz už aj na Slovensku. Ide o veľmi prémiový projekt, ktorý si ma okamžite získal svojou kvalitou a profesionalitou. Na Slovensko priniesol niekoľko unikátnych certifikovaných lekárskych prístrojov a technológií, ktoré bezbolestným a účinným spôsobom pomáhajú ženám, ale aj mužom, získať želaný vzhľad a s ním spojené sebavedomie. Množstvo spokojných klientov, medzi ktorými je aj veľa úspešných osobností, môj názor len potvrdzuje.“

womangalérie VŠETKY