Pravá Miss je len jedna

Pozor! Kastingy o týždeň
Je tu nové  hľadanie „missiek“ a zúčastniť sa môžu všetky, ktoré si veria. Všetko sa už  začne v pondelok 14. Januára 2013, kedy odštartuje séria kastingov tejto prestížnej súťaže krásy. Výber krásnych a odvážnych dievčat sa uskutoční v najsledujúcich štyroch  mestách – Košiciach (14.1) v hoteli Yasmín, , Banskej Bystrici (15.1.) v hoteli LUX,  Žiline (16.1.)  v Boutique hoteli Dubná skala a Bratislave (17.1) Double Tree by Hilton, vždy od 14.00 do 17.00 h.

Pravá MissPorotu budú tvoriť spolu s riaditeľkou súťaže Magdalénou Šebestovou aj aktuálna Miss Slovensko Kristína Krajčírová, tohtoročný oficiálny fotograf projektu, ale i známy módny návrhár Lukáš Kimlička, riaditeľ Oklamčák Production Jozef Oklamčák, choreograf súťaže Peter Varady a zástupca modelingovej agentúry Exit Model Management. ,,Tento rok sa dievčatá mohli prihlasovať aj prostredníctvom online formuláru. A bola som skutočne milo prekvapená, aký bol záujem. Verím ale, že krásne dievčatá prídu aj na kastingy, ktoré majú osobnejší charakter,“ hovorí Magdaléna Šebestová.

Základné kritéria účasti na výberových kolách sú oproti minulým rokom nemenné. Šancu teda majú všetky dievčatá, ktoré sú slobodné, bezdetné, majú slovenskú štátnu príslušnosť, výšku nad 170 cm a byť vo veku od 18 do 24 rokov. Na kasting si musia priniesť plavky, lodičky a vlastné fotografie.

Zo všetkých kastingov vzíde ešte koncom januára na neverejnom bratislavskom semifinále dvanásť finalistiek. Tie neskôr absolvujú predfinálovú prípravu a 14. apríla sa v Bratislave uskutoční galavečer, na ktorom sa verejnosť dozvie meno novej Miss Slovensko. Exkluzívny večer spojený s jedinečnou módnou prehliadkou odvysiela v priamom prenose TV JOJ. Víťazku čaká postup na svetovú súťaž Miss World, ročná honorovaná zmluva, nový osobný automobil, exkluzívna dovolenka od CK Hydrotour a ďalšie zaujímavé ceny.