Vianočný darček, ktorý naozaj poteší? Slávne ženy prezrádzajú svoje tipy

Aký darček si priať na Vianoce od manžela či priateľa?

Alebo čo podarovať mame, kamarátke, či kolegyni? Vieme, čo si  (nielen) slávne ženy želajú. Inšpirujte sa u nich. Tento rok už pod stromčekom žiadne kozmetické balíčky zo supermarketu byť nemusia!

Slávne ženy

Slávne ženy sa skrášľujú, omladzujú, uberajú centimetre v páse, a naopak, pridávajú si centimetre na veľkosti poprsia. Avšak každá žena už niekedy premýšľala o tom, že by na sebe niečo zmenila, alebo vylepšila. Podľa prieskumu, iba 2 % českých žien (oproti 13 % mužov) sú spokojné so svojím vzhľadom a viac ako tretina z nich vážne uvažuje nad nejakým zákrokom estetickej medicíny. Ženy najčastejšie nie sú spokojné so svojím bruchom, zadočkom a stehnami. Štvrtina žien túži po novom poprsí a po omladení, vyhladení vrások, či po liftingu. Preto ani niet divu, že nejedna žena 24. decembra rozbalí pod stromčekom poukaz na estetický zákrok. Je to vianočný darček, ktorý poteší a navyše, splní tajné želania a zvýši sebavedomie.

„Darčekové poukazy na krásu a nové sebavedomie dávajú najčastejšie muži svojim partnerkám. Niekedy  ako prekvapenie, ale oveľa častejšie si žena sama o takýto darček požiada, pričom zákrok a kliniku má už vybranú,“ potvrdzujú na Klinike YES VISAGE, ktorá je najväčšou klinikou estetickej a preventívnej medicíny v Česku a na Slovensku. Samozrejme, nielen partneri. Veľmi často tieto poukazy kupujú deti svojim rodičom. „Mamička potrebuje operáciu viečok, tak sa rodina poskladá a kúpi poukaz,“ dopĺňa plastický chirurg MUDr. Martin Molitor. Viac o darčekových poukazoch Kliniky YES VISAGE na www.yesvisage.sk/vianoce [1].

Aké sú najžiadanejšie zákroky? Zhodujú sa s tými, ktoré využívajú i naše slávne ženy? Ktoré sú to a ktorá slávna žena ich podstúpila?

Kto bol na liposukcii a kto na prsiach?

Liposukcia je najžiadanejší zákrok, a medzi nimi je Laserová liposukcia SlimLipo najšetrnejšia. Toto si na Klinike YES VISAGE overili napríklad Alice Bendová, Michal David, či Petr Kotvald. Obľúbené, aj mediálne, sú prsia. Poslednou z radu celebrít na prsia bola Anife Vyskočilová, kým modelka Petra Faltýnová sa zase nechala počuť, že plastika pŕs na tejto klinike je dokonalá a najkomfortnejšia.

Slávne ženy

Anife Vyskočilová podstúpila plastiku pŕs, Autor: Klinika YES VISAGE

Slávne ženy

Michal David stavil na šetrnú laserovú liposukciu, Autor: Klinika YES VISAGE

Kto má botox, výplne alebo facelift?

Estetická dermatológia dokáže riešiť väčšinu problematických miest na tvári ľahko, rýchlo a maximálne šetrne. Preto je na klinike YES VISAGE tak často využívaná. Moderný laser si obľúbila Kristína Kormúthová, výplň kyselinou hyalurónovou Zdena Studenková, či Jana Hubinská, na populárny plazmalifting nedá dopustiť Simona Krainová a na aplikáciu botulotoxínu zasa Anna Amenová.

Slávne ženy

Anna Amenová, Autor: Klinika YES VISAGE

Slávne ženy

Zdena Studenková si obľúbila výplň kyselinou hyalurónovou Autor: Klinika YES VISAGE

Slávne ženy

Jana Hubinská si obľúbila aj infúznu terapiu Vitamínu C, Autor: Klinika YES VISAGE

Slávne ženy

Simona Krainová nedá dopustiť na plazmalifting Autor: Klinika YES VISAGE

Darovať možno aj zdravie

Moderné centrum preventívnej medicíny Kliniky YES VISAGE ponúka aj najkomplexnejšie celkové vyšetrenie zdravotného stavu u nás. To, na čo by v štátnych zariadeniach bolo treba niekoľko žiadaniek a trvalo by celé mesiace, s časom stráveným v čakárňach nemocníc, získate v priebehu jedného termínu, na jednom mieste, s výsledkami ihneď a v pohodlí súkromnej kliniky. „Toto je tohto roku môj darček. Dohliadnem na svojich najbližších a rodinu, aby tu boli čo najdlhšie,“ prezradila svoj vianočný darček speváčka Lucie Bílá.

Slávne ženy

Lucie Bílá sa stala patrónkou komplexného preventívneho vyšetrenia, Autor: Klinika YES VISAGE

Tipy pre vás

Vianoce na Klinike YES VISAGE sú dvojnásobné. K zakúpeným darčekovým poukazom nadeľujú ako vianočný bonus ďalšie poukážky v hodnote až 555 Eur. Tieto môže kupujúci použiť pre seba, alebo opäť ako darček. „Najčastejšie klienti kupujú poukážky so stanovenou čiastkou na využitie na čokoľvek. Z viac ako 300 služieb si u nás vyberie naozaj každá žena. Získava možnosť výberu od neinvazívnych, kozmetických, či kaderníckych služieb, cez služby modernej miniinvazívnej dermatológie a laserov, až po zákroky našich špičkových chirurgov. Poukazy možno využiť aj na teraz veľmi populárne celkové preventívne zdravotné vyšetrenie. Či teda pôjde o mladšiu tvár bez vrások, alebo hoci len o príspevok na nové prsia, liposukciu, či prevenciu zdravia, to si už obdarovaná rozmyslí sama,“ vysvetľuje manažérka najväčšej estetickej kliniky u nás.

Viac o darčekových poukazoch Kliniky YES VISAGE na www.yesvisage.sk/vianoce [1]