SPÄŤ
Cestovanie

Aj v auguste sa oplatí cestovať

Od: Henrieta Karabova 22.8.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Za fotku s pamiatkou môžete vyhrať vstupenku do Aqualandu Moravia.

Cestovanie a fotenie selfie patrí v letnom období k ubľúbeným aktivitám nielen Čechov. V Aqualande Moravia sa preto rozhodli tieto dve aktivity spojiť a aj odmeniť. Záujemcovia sa môžu počas celého leta zapojiť do veľkej Letnej hry a súťažiť o voľné vstupenky do aquaparku v celkovej hodnote milión korún. Pravidlá sú jednoduché – stačí vyraziť na výlet, vyfotiť sa na určenom mieste a zdieľať fotografiu na stránkach Letnej hry

Cestovanie a kratšie výlety v rámci republiky sú u Čechov i Slovákov stále populárnejšie. Česi sú vo svete jedineční svojou láskou k chalupám, hubám a cykloturistike, rastie tiež ich záujem o geocaching a ďalšie aktivity. Aqualand Moravia preto prišiel s nápadom, ako nadšených cestovateľov v ich vášniach podporiť. Výlet a krátka prechádzka sa dá totiž spojiť so súťažou. „Na mape sme na začiatku prázdnin označili dvesto rôznych miest. Prvé tri skupinky turistov, ktoré sa na danom mieste vyfotia a fotku nazdieľajú na náš web, získajú zdarma rodinnú vstupenku do Aqualandu Moravia,“ popisuje jedinečnú letnú súťaž Blanka Marková z Aqualandu Moravia. Súťažné miesto nájdu ľudia jednoducho, podľa ilustračného obrázka a podrobných súradníc, ku splneniu podmienok potom stačí, aby na fotografii boli aspoň traja ľudia a jeden z nich ukazoval palcom nahor.

Aqualand Moravia

Záujem o Letnú hru, ktorú pre svojich návštevníkov pripravil najmodernejší aquapark v Českej republike, je veľký. Zoznam desiatok súťažných miest sa tak postupne skracuje. Záujemcovia o zapojenie do súťaže majú aj napriek tomu veľkú šancu uspieť. O lístky môžu súťažiť napríklad pri výlete do Karlovarského, Plzenského, Ústeckého kraja, ale aj pri ceste na Slovensko. „Pätinu návštevníkov Aqualandu Moravia tvoria slovenskí turisti, ani tých sme preto o možnosť zapojenia sa do súťaže nechceli ukrátiť. Medzi súťažnými miestami je tak aj niekoľko slovenských pamiatok a známych miest. Súťažiť môžu tí, ktorí sa vydajú napríklad do Banskej Bystrice či Žiliny, dodala Blanka Marková.

Aqualand Moravia

womangalérie VŠETKY