Ako stráviť Veľkú noc netradične a relaxom?

Veľká noc nám už klope na dvere a my vám prinášame alternatívu na strávenie sviatkov jari. Zabudnite na veľké upratovanie, nosenie tašiek s nákupmi, vyváranie, pečenie a čakanie šibačkových hostí pred televízorom. Vyberte si z ponuky hotelovej siete SOREA a zažite jarný pobyt v čarokrásnej prírode s wellnessom, očistnú kúru, fytoterapiu, relaxačnú masáž, zábal alebo jarnú lyžovačku, doplnenú hotelovým animačným programom.

Ako stráviť Veľkú noc

Veľká noc v duchu regionálnych tradícií

Na rozmanitosti regionálnych tradícií záleží, či sa korbáčuje, polieva, alebo či sa koleduje a nakoniec spieva. Na strednom a západnom Slovensku je zvykom korbáčovanie dievčat i žien a na východe polievanie. Veľkonočný program v hoteloch SOREA sa tiež odvíja v závislosti od regiónu. Čím bližšie k Liptovu, Tatrám a Spišu, tým viac rozmanitostí a zvykov je ponúkaných hotelovým hosťom.

Ako stráviť Veľkú noc

 

Veľkonočný festival

Taká je programová ponuka rodinného Hotela SOREA HUTNÍK I. / II. pod úpätím Lomnického štítu, v tichom prostredí Tatranských Matliarov. Animácie pre deti odštartuje Zajačia olympiáda, pokračovať bude Veľkonočným prekvapením so Sidom a Zajacom s kúzelným klobúkom. Naši najmenší hostia sa zoznámia  napr. so zajačou hymnou, s veľkonočnými maľbami, s výrobou magických kraslíc a zajačieho likéru, vylúštia mapu k veľkonočným vajíčkam, pohľadajú Sidovo stratené vajce a mamutie stopy. Celý program zavŕši Veľkonočná vtipná tombola. Rodičov rozveselí vystúpenie folklórneho súboru s ukážkou tradícií k sviatku jari. Tí športovejší si môžu zmerať sily v hotelovom Bowling centre, či v telocvični.

Ako stráviť Veľkú noc

Ako sa Bugs Bunny s poslami jari stretol a veľkonočným kuriérom stal?

To sa dozvedia najmenší hostia v Hoteli SOREA TRIGAN na Štrbskom Plese. Príbeh úsmevného zajaca bude pokračovať o tom, ako sa snažil vylúštiť farebné tajomstvo, na poľovačku vajec sa vydal, kraslice maľovať naučil, s vajcom na vandrovke stretol, v brlohu sa schovával, farbami domotal, s ovcami naháňal a s kuriatkami vytancoval. Farbami nebudú hýriť len maľované vajíčka, ale i večerné kúpanie s relaxom v hotelovom centre WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU.  

Sviatky jari pod Lomnickým štítom

Relax v perličkovej ležadlovej masáži s pohľadom na zjazdovku v Tatranskej Lomnici vám poskytne Wellness URANIA v Hoteli SOREA URÁN. V príjemnej atmosfére zrekonštruovaných priestorov hotela, po rozmanitej večeri vás v lobby bare privíta hudba klávesov a spev. Detské tváre ožijú maľovaním a šikovné ruky vyzdobia veľkonočné vajíčka. Spestrením programu je vystúpenie roztomilého detského folklórneho súboru.

Doba ľadová a veľkonočné prekvapenie

Takáto ponuka čaká na tvorivé deti v Hoteli SOREA TITRIS v Tatranskej Lomnici. Jaskynné veľkonočné maľby doplnia výrobou vajíčok, hľadaním tajných symbolov a prekvapenia, skrývaním vajíčok v dvojiciach a výrobou odvaru na plnenie želaní. Určite poteší aj rozprávka Sid a stratené zlaté vajce, či záverečná zajačia diskotéka Veselica – mám červené líca. Veľkonočná zábava pokračuje tvorivými dielňami aj pre veľkých a divadelným predstavením Zabíjačka. Hotelová reštaurácia vás pohostí tradičnými slovenskými špecialitami.
V šantení môžu deti pokračovať na 36-metrovom tobogane v AQUA Relax centre a rodičia môžu oddychovať v rekreačnom bazéne a perličkovom kúpeli.

Veľkonočná lyžovačka a šibačka na liptovský spôsob

Zasnežené svahy Chopku a TOP lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry vám ponúkajú jedinečnú príležitosť vyviezť sa na vrchol obrovskou maľovanou kraslicou,  plnou pestrého animačného programu. Každý deň môžete v kraslici zažiť niečo nové, preto neváhajte stráviť sviatky na horách a prežiť neopakovateľnú veľkonočnú lyžovačku.

Ako stráviť Veľkú noc

Tradičnú liptovskú oblievačku v Hoteli SOREA SNP umiestneného priamo pri zjazdovke Biela púť spríjemní ľudová hudba, ale aj možnosť zapojiť sa do tvorivých dielní, pletenia košíkov, drôtikovania, servítkovej techniky či zdobenia kraslíc. Pre lyžiarov je k dispozícii úschovňa a požičovňa lyží priamo v hoteli. Na zjazdovke Biela púť s dĺžkou 990 m môžete využiť večerné lyžovanie od 18,00 do 21,00 hod.

Čo prinesie Veľkonočný pondelok?

Veselý Veľkonočný pondelok čaká aj v neďalekom Hoteli SOREA MARMOT, kde sa zoznámite so svišťom tatranským. Pre najmenších hostí je v detskom kútiku, resp. v spoločných priestoroch hotela, pripravené premietanie známeho animovaného seriálu „Tri svište“, kde je hlavnou témou ochrana prírody a šibalstvá malých svišťov v lokalite Tatier. Nebudú chýbať ani detské omaľovánky so svištíkmi a drobné upomienkové predmety, ako napr. typický plyšový tatranský svištík s názvom hotela.

Ako stráviť Veľkú noc

Veľkonočný program vás vtiahne do sviatočnej nálady v Termal raji zdravého oddychu v Hoteli SOREA MÁJ v Liptovskom Jáne, v jednej z najkrajších dolín Nízkych Tatier. K dokonalému sviatočnému relaxu prispeje hotelový termálny bazén, masáž borovicovým, smrekovým, borievkovým, medovým, kamilkovým, levanduľovým, mangovým olejom, či pomarančový, bylinkový, zázvorový, borovicový, voskový a bahenný zábal. Stačí si vybrať z relaxačného veľkonočného pobytu, ako je Medové opojenie, Borovicový relax, Bylinkové pohladenie, Zimné zahriatie, či Tropický sen.

 

Veľkonočná šibačka na Spiši

Príroda je naším liekom – to je motto veľkonočnej programovej ponuky Hotela SOREA ĽUBOVŇA v Ľubovnianskych kúpeľoch. Každoročne sa tento hotel pýši najbohatším programom v rámci Veľkonočného pobytu. Klasické sviatočné animácie,, ako sú šibačkové raňajky, poľovačka na vajíčko, ukážky a výroba veľkonočných dekorácií a doplnkov, programy pre deti plné hier, súťaží a zábavy, vystúpenie folklórneho súboru a goralskej muziky, popoludnie pre ženy, stolnotenisový veľkonočný turnaj, detská diskotéka a sviatočná videodiskotéka, dopĺňa široká paleta fakultatívnych výletov do blízkeho okolia.

Slávnostnú atmosféru sviatkov umocní Veľkopiatková krížová cesta v obci Chmeľnica, Biela sobota na Zvire – pútnicke miesto, ako i rímskokatolícka svätá omša v hoteli. Bohatú históriu a architektúru vám predstaví dominanta mesta Ľubovniansky hrad so skanzenom. Počas týchto dní majú klienti možnosť navštíviť mini ZOO v neďalekej blízkosti hotela.
Okrem bohatého animačného programu je k dispozícii voľný vstup do hotelového bazéna, fytoterapia počas pobytu, trojhodinový vstup do wellness ( relaxačná perlička, morský kúpeľ, fínska sauna ), či zábalová terapia. Pre rodiny s deťmi hotel ponúka až dve deti do 15 rokov so 100 % zľavou z ubytovania. Podmienkou je ubytovanie na spoločnej izbe na prístelke, alebo spoločnom lôžku s dvomi dospelými osobami a čerpanie stravovacích služieb v detskom normatíve.

Už 25 rokov vám prinášame tie najzaujímavejšie ponuky z dovolenky na Slovensku! Úspešný rozvoj spoločnosti a neustále zvyšovanie hodnoty značky ocenila aj Komisia expertov Brand Council programu Slovak Superbrands, ktorá udelila hotelovej spoločnosti SOREA cenu Slovak Business Superbrands Award 2017, aj 2018.
Ak teda patríte k tým, ktorí sa práve rozhodujú o tom, kde a ako budete tráviť Veľkonočné sviatky, vyberte sa tam, kde sa klienti už 25 rokov radi vracajú na základe skvelého odporúčania a dobrej skúsenosti.

Oslávte sviatky jari u nás!

www.sorea.sk