Familypark – najväčší zábavný park Rakúska

Začiatok sezóny 2019: 30. marca

Najväčší zábavný park Rakúska Familypark sa rozprestiera na ploche 14 hektárov v burgenlandskej obci St. Margarethen a je skvelým miestom na výlet s celou rodinou. Nájdete tu jazdné atrakcie, preliezky, zážitkové zóny, rozprávkový les i zoologickú záhradu, kde zvieratká môžete aj pohladkať.  

Familypark
Familypark

Domov maskota parku, kocúra Filippa, sa delí na 4 tematické celky: Zážitkový hrad („Erlebnisburg“), Dobrodružný ostrov („Abenteuerinsel“), Gazdovský dvor („Bauernhof“) a Rozprávkový les („Märchenwald“). Posledný z nich bol založený pred viac ako 50 rokmi a tvorí historické jadro Familyparku. Na návštevníkov tu čakajú postavičky zo známych rozprávok v životnej veľkosti.

Familypark
Familypark

Zážitkový hrad je rajom najmä pre našich najmenších hostí. Spolu s rodičmi sa môžu povoziť na kačičkách v rybníku, užiť si pohodovú jazdu na nostalgickom Rozprávkovom kolotoči či vyskúšať svoje sily pri jazde na drakovi.

Vidiecku idylku zažijete na Gazdovskom dvore. Nenechajte si ujsť jazdu na Lesnom exprese či prasiatkach ani vzrušujúcu horskú dráhu Potkaní mlyn a voľný pád na atrakcii Almjodler. Vyskúšať tu môžete aj našu novú atrakciu pre rok2019: bláznivé tornádo, ktoré veselo „zatočí“ s celou vašou rodinou. V zoologickej záhrade čakajú na vaše pohladkanie kozy, ovce, somárik a zajace.

Familypark
Familypark

Na Dobrodružnom ostrov so stredomorskou atmosférou sa budete naozaj cítiť ako na dovolenke. Počas teplých dní vás osviežia vodné atrakcie, ako sú Krokodília dráha a Lietajúce ryby. Okrem nich sa môžete zabaviť aj na druhej horskej dráhe – Blesku bohov – a Leonardovom lietajúcom stroji.

Familypark
Familypark

Familypark je viac ako zážitkový park s jednotlivými atrakciami. Ponoríte sa tu do fantastického sveta plného zábavy a dobrodružstiev, ktoré sú prepracované do najmenšieho detailu s veľkou dávkou fantázie a kreativity. Familypark je ideálnym výletným cieľom v blízkosti Neziderského jazera, kde sa dospelí i deti cítia rovnako dobre.

Familypark
Familypark

Sezóna 2019

30. marca – 30. septembra: 9-18 hod
1. – 24. októbra: 10-17 hod
25. októbra – 3. novembra: Halloween vo Familyparku
5. – 8. decembra: Čaro Vianoc vo Familyparku

www.familypark.at