SPÄŤ
Cestovanie

Hotel SOREA TRIGAN – skvelá voľba vo Vysokých Tatrách!

Od: Jana Vančová 1.9.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Hotel priateľský k deťom v najatraktívnejšej lokalite Vysokých Tatier 

Štrbské Pleso patrí počas celého roka k najvyhľadávanejším lyžiarskym a turistickým centrám vo Vysokých Tatrách. V lete priťahuje množstvo turistov, ktorí hľadajú možnosti na turistiku a prechádzky po okolitých tatranských štítoch. V zimnej sezóne láka vynikajúcimi lyžiarskymi podmienkami so skvelými traťami na slalom, zjazd, či bežecké lyžovanie. Je populárnym turisticko-rekreačným centrom Vysokých Tatier a zároveň najvyššie položené kúpeľné miesto strednej Európy s klimaticky najčistejším ovzduším.

Hotel SOREA TRIGAN

Úchvatný výhľad na tatranské štíty z panoramatického výťahu

A práve v tomto atraktívnom prostredí sa nachádza Hotel *** SOREA TRIGAN, ktorý  je situovaný pri Novom Štrbskom plese na území Tatranského národného parku.  Hotelovým hosťom sú k dispozícii pohodlne zariadené jedno a dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, rodinné izby, apartmány, ako aj bezbariérové izby. Izby sú štandardne vybavené telefónom, rádiom, TV – SAT, trezorom a bezplatným WiFi pripojením. Na recepcii je možné zapožičať varnú kanvicu alebo sušič na vlasy.  Nezabudnuteľné pohľady na vrcholy Tatier vám poskytne jazda skleneným  panoramatickým výťahom.  

Hotel SOREA TRIGAN

Ocenenie certifikátom Zariadenie priateľské k rodinám a deťom.

V rámci projektu „Vstúpte s dieťaťom“  bol Hotel SOREA TRIGAN ocenený certifikátom ako Zariadenie priateľské k rodinám a deťom. Platnosť certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolovaná Úniou materských centier. Pre našich najmenších klientov máme k dispozícii detské postieľky, redukcie, župany, nočníky , stupienky, ohrievač fliaš. V reštaurácii si nájdu detské stoličky, ale aj chutné  menu pre najmenších . Nie menej atraktívny je pre nich detský bazén so šmýkačkou, hračkami a malým detským kútikom v hotelovom wellness centre. Mamičky tu nájdu aj  miestnosť na prebaľovanie a dojčenie. Detský kútik sa nachádza v Lobby bare na prízemí a v časti pri reštaurácii, kde deti nájdu nielen hračky a skladačky, ale aj bazén s guľôčkami, rôzne skákadlá a odrážadlá. Na letnej terase sa vyšantia na skvelej trampolíne, a na našom najvyššie položenom volejbalovom ihrisku využijú svoj športový talent. Počas všetkých prázdnin a sviatkov v roku  máme veselé animačné programy a rôzne podujatia pre deti aj celé rodiny. Pre rodiny s malými deťmi sú určené relaxačné pobyty plné zábavy a aktívneho oddychu. Doplnkovou službou hotela je možnosť zapožičania spoločenských hier a športových potrieb ( Nordic Walking paličky, volejbalové a futbalové lopty, futbalové bránky, petang, švihadlá, bedminton sady, kroketové sady). V interiéri hotela  sa zabavíte aj pri biliardových stoloch a stolnom tenise…

V hoteli je možné aj ubytovanie so zvieraťom – sme hotel „dog friendly“. Radi vás uvítame aj s vaším domácim miláčikom. Sme to pravé miesto na prechádzky. Po dlhej ceste máme pre vašich miláčikov aj malé občerstvenie vo vyhradenom priestore.

Gastronomické služby potešia gurmánov i vegetariánov

Široký sortiment jedál tradičnej slovenskej kuchyne poskytuje hotelová reštaurácia s nádherným výhľadom do Štrbskej doliny. Raňajky a večere sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov, servírované trojchodové obedy (predjedlo, hlavné jedlo, dezert) s možnosťou výberu zo 4 až 5 jedál, vrátane vegetariánskeho menu a obedových balíčkov, ktoré využívajú klienti pri výletoch. Prihliadame aj na zdravú stravu a rôzne alergény,  prispôsobujeme spôsob varenia, ako aj prípravy a zloženia jedál. Počas prázdnin a sviatkov vám prinášame večere s hudbou a priblížením slovenských tradícií. K dispozícii je LOBBY bar a DENNÝ bar so širokou ponukou nápojov a vín slovenských vinárov, ako aj malým občerstvením, v letnom období aj zmrzlinou.

Skvelé  miesto na kongres, konferenciu, aj na relax…

Pre organizovanie školení, seminárov a konferencií slúžia konferenčné sály, konferenčný salónik s kompletnou kongresovou technikou v cene prenájmu miestností.

K dispozícii sú:

⛰ Veľká kongresová miestnosť (200 osôb), kino sedenie ( 120 osôb ) školské sedenie

⛰ Malá kongresová miestnosť (80 osôb) kino sedenie ( 60 osôb ) školské sedenie

⛰ Salónik (30 osôb) kino sedenie ( 16 osôb ) školské sedenie

Miestnosti sú vybavené kompletnou kongresovou technikou a informačnými bannermi. Občerstvenie je podávané v samostatnej časti , kde sú stoly a coffee break pulty s kávomatmi a dohodnutým občerstvením. Ku kongresovej časti je prístup výťahmi. K dispozícii je aj fajčiareň.

Svet regenerácie a oddychu s prísľubom dokonalého relaxu

Priamo v hoteli sa nachádza centrum WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU s nerezovými bazénmi, perličkami a hydromasážou, fínskou saunou a parnými saunami (modrou a smaragdovou). Hosťom sú k dispozícii rôzne relaxačné  masáže, zábaly a wellness procedúry, odpočiváreň, a fitnescentrum.

Leto ponúka nezabudnuteľnú turistiku, aj adrenalínové zážitky

V letnej sezóne sú v okolí hotela vyznačené turistické a cyklochodníky, na kratšie i dlhšie túry do okolitých dolín s prekrásnymi plesami, Podbanské, na Kriváň, Popradské pleso či Rysy. Vyznávači adrenalínu si nenechajú ujsť bungee jumping alebo paragliding. Vhodné podmienky na treking, vysokohorskú turistiku s horským vodcom, horolezectvo a skalolezectvo, ako aj cykloturistiku a  jazdenie na koni a koči. Pre deti je tu skvelý FUN PARK, kde zažijú množstvo zážitkov, VEVERIČÍ PARK ponúka lezenie pre väčšie aj menšie deti, JAZDA NA ŠTVORKOLKÁCH zaručí zážitok pre celú rodinu, no a nemali by sme zabudnúť ani na ČLNKOVANIE na Štrbskom Plese , ktoré láka stále viac a a viac turistov.

Štrbské pleso ponúka bohatý program aj v zime…

V zimnej sezóne patrí Štrbské Pleso medzi najnavštevovanejšie lyžiarske strediská vysokých Tatier. Čaká na vás WINTER PARK –  2- sedačkové lanovky, snowboardová časť, adrenalínové žľaby, bežecké trate ( vedú aj cez plesá ) , skijörning, nočné lyžovanie, jazdy na snežných skútroch, špičkové terény a freeriding, pre deti množstvo atrakcií a detská lyžiarska škola.

SKIBUS hotela SOREA TRIGAN vás podľa grafikonu odvezie priamo do centra lyžiarskeho strediska na Štrbskom Plese a zároveň aj naspäť k hotelu.  

Hotel SOREA TRIGANHotel *** SOREA TRIGAN  je vhodný pre rodinnú rekreáciu, relaxačno-ozdravovacie a regeneračné pobyty, športové sústredenia, organizovanie seminárov a školení. Poskytuje ideálne podmienky pre spoznávanie najmenších veľhôr sveta – Vysokých Tatier v každom ročnom období. Tunajšia vysokohorská klíma pôsobí priaznivo na ľudský organizmus a využíva sa na liečbu ochorení dýchacích ciest.

 

Hotel SOREA TRIGAN sa tiež, ako ostatné hotely siete SOREA,  zaradil do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Slovak Business Superbrands 2017 je potvrdením kvality ponúkaných služieb a povzbudením pre zákazníkov pri ich rozhodnutiach a výbere dovolenky.

www.sorea.sk/trigan

 

 

womangalérie VŠETKY