Jarné prázdniny v Aqualand Moravia

Jarné prázdniny vo vode: Aqualand Moravia láka atrakciami a teplými bazénmi

Jarné prázdniny sú ideálnym obdobím pre nové zážitky. Dobrodružstvo, zábavu a odpočinok si môžete užiť v Aqualande Moravia – najmodernejšom aquaparku v Českej republike. K dispozícii sú úplne nové vonkajšie bazény s termálnou vodou a rôzne gastro novinky. Deti ocenia pravidelné víkendové animácie a rôzne tobogány.

Jarné prázdniny v Aqualand Moravia

 

Prehrejte svoje telo a užite si zábavu…

Zima udrela v plnej sile a aj do miest priniesla mrazivé počasie a snehovú nádielku. Pokiaľ vás už nebaví babušenie sa v teplých šáloch a potrebujete prehriať svoje telo, odpočinúť si a užiť si zábavu s celou rodinou, je pre vás Aqualand Moravia správnou voľbou. Deti sa môžu zabaviť až na 20 tobogánoch a kĺzačkách, vodné radovánky a potrebný relax si užijú v jednom zo 14 bazénov. „Každý víkend môžu naši návštevníci stráviť v spoločnosti skúsených animátorov. Pripravené sú tematické tance a cvičenie vo vode, program v detskom kútiku, ale aj kreatívne činnosti,“ komentuje Tomáš Svoboda z Aqualandu Moravia, ktorý sa nachádza len hodinu a pol jazdy autom od Bratislavy. Deti určite privítajú aj novinku reštaurácie Imperium – samoobslužný pult so zmrzlinou.

Jarné prázdniny v Aqualand Moravia

Skutočné prázdniny aj pre dospelých

Aj dospelí  si však počas jarných prázdnin prídu v Aqualande Moravia na svoje. Zapojiť sa môžu do špeciálnych súťaží a aktivít. Tí, ktorí dávajú prednosť pasívnemu odpočinku, ocenia wellness centrum Forum Romanum, kde je k dispozícii niekoľko druhov sáun, procedúr a aj strešná vírivka. „Veľkej obľube sa tešia nové vonkajšie bazény s termálnou vodou s teplotou 37 °C. Blahodarná voda z miestneho vrtu, v kombinácii s výhľadom na malebnú Pálavu, dopraje návštevníkom jedinečný kúpeľový zážitok,“ popisuje výhody nedávného rozšírenia portfólia služieb Petr Pavlacký. Pobyt v aquaparku si potom záujemcovia môžu spestriť návštevou vodného baru, miestnej kaviarne alebo reštaurácie, ktorá ponúka každý deň výber z niekoľkých jedál.

Jarné prázdniny v Aqualand Moravia

Pohodlné zázemie pre celú rodinu a zaujímavé výlety

Návštevníci, ktorí chcú v okolí Aqualandu Moravia stráviť celé jarné prázdniny a užiť si krásy Južnej Moravy, sa môžu ubytovať v priľahlom hoteli Aqualand Inn. Ten ponúka zázemie pre celú rodinu a ubytovanie je možné vďaka akčným balíčkom získať za výhodnú cenu. Medzi zaujímavosti, ktoré pri návšteve pálavskej oblasti stojí za to vidieť, patrí napríklad oblasť Hradiska, ktorá sa pýši atraktívnou náučnou cestou, odkazujúcou na bohatú miestnu históriu. Podľa nedávnych archeologických dôkazov totiž oblasť osídľovali pravekí ľudia, ale aj rímski vojaci. V blízkosti Aqualandu Moravia, v Pavlove, bol  v minulom roku otvorený archeopark, ktorý zaujme svojím architektonickým stvárnením a veľmi zaujímavou expozíciou.