Jesenné radovánky v Aqualande Moravia

Jeseň už pomaly klope na dvere, a tak je na čase porozhliadať sa po aktivitách, ktoré sú ako stvorené pre babie leto alebo upršané dni. Jesenný program pre svojich návštevníkov nachystal aj Aqualand Moravia. A čo všetko tam môžete na jeseň zažiť?

v Aqualande Moravia

Pretože si návštevníci obľúbili vstup pre deti zdarma, tak pokračuje aj na jeseň. Deti mladšie ako 6 rokov majú aj naďalej vstup do Aqualandu Moravia zadarmo. Tak neváhajte a vyrazte si užiť krásny jesenný deň s vašimi ratolesťami. V aquaparku nájdete viac než dosť zábavy! Dva detské bazény s viacerými atrakciami, detská ohrievareň alebo napríklad detské saunovanie, ktoré sa od jesene koná každý párny týždeň v nedeľu. Deti určite na jeseň neprídu ani o animačný program. Miestni animátori budú pripravení každý víkend s programom plným aktivít, súťaží, zábavy a tancovania pre mladšie i staršie deti.

Tým sa však „staronové“ novinky nekončia, po letnej pauze sa do Aqualandu Moravia vracajú aj obľúbené Happy Days! Ako už bolo zvykom predtým, pondelky patria seniorom. Ak máte nad 60 rokov, stačí predložiť doklad preukazujúci váš vek a prísť kedykoľvek počas dňa. Získate celodenný vstup do Aqualandu Moravia za  14 Eur a celodenný vstup vrátane 120 minút Forum Romanum Wellness za 19 Eur! Od jesene je navyše pripravený aj zaujímavý program s animátormi určený priamo pre seniorov. Každý pondelok od 14 – 18 hod. sa tak môžete tešiť na súťaže pre seniorov, aquagym alebo aquazumbu. Stredy budú patriť wellness. Pri vstupe do 14 hod. môžete využiť výhodnú akciu 1+1 wellness vstupenka na 180 min za 38 Eur! Vstupné je platné do zóny aquaparku. Neváhajte a urobte si rodinný výlet.

Okrem nabitého animačného programu si v Aqualande Moravia užijete veľa zábavy a adrenalínu na atrakciách, šmýkačkách a tobogánoch. Vyskúšajte napríklad najdlhší vnútorný tobogán Blue Trio, ktorý meria úctyhodných 143 m alebo jazdu pod šírym nočným nebom Sky Drive. Adrenalínový nadšenci určite nevynechajú atrakciu U Wawe alebo Kamikadze, aby si vychutnali strmé klesanie dolu. Tí, ktorí neholdujú adrenalínu, ale naopak si radi vychutnajú pohodu a relax v teplej vode, určite ocenia naše vírivky a termálne bazény. Môžete do sýtosti odpočívať alebo sa nechať masírovať v bazéne Relax pool alebo Night Sky pool. A relax v termálnej vode si vychutnáte v obľúbených vonkajších bazénoch Romulus a Remus vyhriatych na 37 °C.

Ako už je na jeseň zvykom, na svoje si prídete hlavne vo wellness. Po letnej pauze sa opäť otvára wellness Forum Romanum. Môžete sa tak tešiť na svoje obľúbené sauny, procedúry alebo masáže vo wellness zóne. Rovnako tak môžete počas jesene čerpať silu v Pálava Wellness s výhľadom na Pálavu a novomlýnske jazerá. Vracajú sa aj pravidelné saunové ceremoniály. Každý štvrtok zrelaxujete pri klasických ceremoniáloch. Každý nepárny týždeň v stredu pri ceremoniáloch určených pre ženy a každý nepárny týždeň v piatok pri ceremoniáloch určených pre mužov. Nabité wellness zážitky si určite užijete aj v noci saunových ceremoniálov, ktorá sa na jeseň tiež vracia. Prvá noc sa koná v Aqualande Moravia už 3. 10.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach