Krásna zima, lyžovačka, wellness a pohoda v hoteloch SOREA

Či sa nám to páči, alebo nie – január sa nám rozbehol a s ním skončil aj príjemný čas sviatkov, na ktoré sa väčšina z nás tešila. Netreba však zúfať – pekné spomienky a fotografie si uchovajme a naplánujme si niečo pekné a zaujímavé aj na aktuálne zimné obdobie, ktoré nám ešte dlhší čas bude robiť spoločnosť. Potrebnú energiu počas chladných zimných dní a k tomu plno príjemných zážitkov možno načerpať, ak si vyberieme z bohatej ponuky spoločnosti SOREA. Záleží len na nás, či to bude ešte januárový pobyt, zimný víkend, relaxačný pobyt, lyžovačka, valentínsky, alebo hoci aj prázdninový wellness pobyt…

v hoteloch SOREA

Novoročný výpredaj pobytov vám ušetrí peniaze

Tí, ktorí si čím skôr chcú dožičiť príjemné zážitky, zrelaxovať v zasneženej krajine a pritom ešte aj ušetriť, mali by využiť Novoročný výpredaj januárových pobytov s 20 % zľavou v HOTELI SOREA TITRIS  v Tatranskej Lomnici ( aj so vstupom do AQUA Relax centra a 1 x masážou ).Priamo v blízkosti hotela si môžete vychutnať najdlhšiu zjazdovku na Slovensku z Lomnického sedla až do Tatranskej Lomnice. Po skvelej lyžovačke si možno vychutnať oddych v AQUA Relax centre a ponoriť sa do relaxačných bubliniek, zaplávať si v bazéne s protiprúdom, prehriať telo v saune, či vyšantiť sa aj s deťmi na 36 metrovom tobogáne!

Stačí si včas vybrať z aktuálnej ponuky

Prežite nádherný zimný víkend!

Zimný víkend POHODA v HOTELI SOREA TRIGAN – to je presne to, čo si môžeme dopriať, ak si zarezervujeme niektorý z víkendových pobytov na Štrbskom Plese. Samozrejme, popri lyžovaní a vychádzkach po čarokrásnom okolí si možno vychutnať aj kopec zábavy a relaxu.

Tip na jarné prázdniny

Máte už predstavu o tom, ako by ste chceli prežiť jarné prázdniny? A čo keby ste vyskúšali Prázdninový wellness pobyt v HOTELI SOREA URÁN v Tatranskej Lomnici? V tesnej blízkosti hotela je najväčšie lyžiarske stredisko vo Vysokých Tatrách a to najlepšie na tom je, že na lyžiach zo svahu sa dostanete až priamo k hotelu! Odpadajú teda starosti s dopravou ku svahom, alebo potom zase zo svahu domov, do teplúčka. Okrem toho, malí i veľkí určite ocenia príjemný relax v novom hotelovom Wellness URANIA, do ktorého majú ubytovaní, primerane, podľa dĺžky pobytu, vstup zdarma. Dĺžku pobytu si môžete vybrať podľa svojich možností – od troch až do siedmich nocí. Bližšie informácie získate TU

Tatranská zima v hoteli SOREA HUTNÍK

Ak vás láka zima v našich veľhorách a máte aspoň pár dní času, dobre urobíte, ak si zarezervujete pobyt v HOTELI SOREA HUTNÍK. Milovníkom zimných športov sú k dispozícii neďaleké lyžiarske strediská v Tatranskej Lomnici, na Skalnatom Plese alebo v Ždiari.
Kabínkovou lanovkou z Tatranskej Lomnice je prístupné Skalnaté pleso a Lomnický Štít. Okolie hotela je vhodné na bežecké lyžovanie. Vybrať si možno z pobytov na 2 – 3 – 4 noci. Informácie získate TU

Zimné relaxačné pobyty na SPIŠI vás očaria i príjemne naladia…

MINI VÍKEND SPIŠ, MAXI VÍKEND SPIŠ a SENIOR VITAL SPIŠ – to je atraktívna a aktuálna ponuka pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať relaxačný pobyt v krásnom prostredí spišského kraja. Dobrá správa je, že ak by ste si rezervovali pobyt teraz v zime a chceli by ste sa vrátiť a zopakovať si príjemné chvíle, možno si takýto typ pobytu zarezervovať ešte aj na jarné mesiace a znovu si načerpať energiu. Čaká vás množstvo bonusov, vrátane nápoja na uvítanie, fytoterapie, perličkových kúpeľov, ochutnávka spišských špecialít a mnohé iné zaujímavé veci…

Viac informácií získate TU

Zimný  MÁJ…

Chcete zažiť, ako chutí v zime Máj? V tom prípade dobre urobíte, ak si zarezervujete zimný pobyt v doline Liptovského Jána so zimným wellness programom. Okrem krás tatranskej prírody a možností, ktoré ponúka, si môžete vychutnať masáž horúcim konopným olejom, masáž gaštanovým olejom, horúci bahenný zábal a horúci konopný zábal. Či už sa rozhodnete načerpať nové sily, alebo to bude inšpirácia na Valentína.

Viac informácií získate TU

Zimná lyžovačka v Jasnej v Hoteli SOREA MARMOT

Dopriať si kvalitnú zimnú lyžovačku vôbec nemusí byť také zložité a nedosiahnuteľné, ako sa môže zdať! Niekedy stačia aj dva dni voľna a cítime sa ako vymenení! Lyžovačku s pobytom na 2 – 3 – 4 – 5 – 6 – 7 nocí si môžete zarezervovať v HOTELI SOREA MARMOT.

Hotel SOREA MARMOT je situovaný v lyžiarskom a turistickom stredisku nízkotatranského národného parku v Demänovskej Doline, v blízkosti novej kabínkovej lanovky zimného strediska Jasná Nízke Tatry. Čaká vás príjemné prostredie a plno skvelých bonusov.

Potrebné informácie získate TU

Tak ako? Vravíte, že už ste sa rozhodli?

Vyberte si pre seba a svojich najbližších to najlepšie a vychutnajte si skutočnú pohodu a oddych!