Kúzelné leto v Aqualande Moravia

Leto v juhomoravskom Aqualande Moravia bude naozaj kúzelné. Celá letná sezóna, ktorú aquapark otvoril už 16. júna veľkolepým Festivalom úsmevov v spolupráci s rádiom Impuls, sa totiž ponesie v znamení kúzelníckych trikov, mágie a záhad. Čarovný zážitok si návštevníci odnesú nielen z veľkého množstva pripravovaných akcií, doprevádzaných kúzelníkmi a ďalšími zástupmi účinkujúcich z rôznych umeleckých sfér, ale taktiež jedným skutočným kúzlom.

 

DETI DEXEMPO ZADARAX!

Tak znie kúzelné zakíinadlo aquaparku pre tohtoročné leto. A čo toto tajomné kúzlo znamená?

Ku každej celodennej vstupenke pre dospelého, pri nákupe na e-shope Aqualandu Moravia, získate vstupenku pre dieťa do 150 cm úplne zdarma.  O akčnej ponuke sa môžete dozvedieť viac na: www.kouzelne-leto.cz

Aqualande Moravia

ČÁRY MÁRY TOBOGÁNY

Behom letných mesiacov vďaka Aqualandu Moravia zistíte, že čarovanie má mnoho podôb. Budete mať možnosť odsledovať kúzelnícke triky od tých najlepších z kúzelníkov. Na Festivale úsmevov, udalosti otvárajúcej 16. júna letnú sezónu, vám úsmev a úžas na tvári vykúzli finalista Československo má talent Tomasiano. Oslava piatych narodenín aquaparku 4. augusta bude ešte úžasnejšia vďaka Richardovi Nedvědovi, zabávačovi a trapnomágovi známému po celom Česku a Slovensku. Na poslednú akciu letnej sezóny konajúcej sa 1. septembra vás svojím umením ohromí majster Českej republiky v modernej mágii Ondřej Sládek. A to zďaleka nie je všetko. V Aqualande Moravia totiž budú kúzelníci čarovať každý víkend! A úplne každý deň sú pre vás pripravené zábavné kúzelnícke animácie určené pre deti aj dospelých. Pod záštitou tímu animátorov si tak užijete cvičenie vo vode, diskotéky a tiež najrôznejšie hry a súťaže v kúzelníckom duchu.

Aqualande Moravia