Letné zážitky na zámku Schloss Hof

Júnová programová ponuka

Moravské pole zaliate slnkom, svieža vôňa zelene a úžasná atmosféra – aj také je leto v Dolnom Rakúsku. Ak zavítate k nášmu západnému susedovi, bezpochyby na vás čakajú unikátne zážitky. V blízkosti Devínskej Novej Vsi sa v objatí nedotknutej prírody rozprestiera malebný zámocký areál Schloss Hof. Objavte čaro tohto historického skvostu a vychutnajte si krásu prírodných prvkov i úžasné možnosti trávenia voľného času.

na zámku Schloss Hof

Zámok Schloss Hof sa opäť môže popýšiť novinkou. 9. – 10. júna je pripravené úplne nové podujatie, ktoré príjemne obohatí programovú ponuku. Ak hľadáte výnimočné pôžitky v súlade s myšlienkou trvalo udržateľného rozvoja, určite si nenechajte ujsť Bio festival. Ochutnať môžete vyberané delikatesy v bio kvalite. Milovníci mäsa, flexitariáni, vegetariáni i vegáni si prídu na svoje. Tešiť sa môžete na tie najlepšie bio potraviny od rakúskych poľnohospodárov, kvalitné bio sadenice i úžasné remeselnícke výrobky. Živá hudba a pútavý program pre deti i dospelých sa postarajú o skvelú zábavu pre celú rodinu.

na zámku Schloss Hof

15. júna je v ponuke príležitosť zatancovať si na Letnom plese. Očaria vás nádherne vyzdobené sály, príjemná hudba v podaní talentovaných umelcov (Filharmónia Marchfeld, Austria Swingtett a The BigBang), tradičný ohňostroj, tombola i kulinárske špeciality. (Vstupenky je možné zakúpiť v pobočkách Raiffeisenbank v Dolnom Rakúsku resp. Prostredníctvom Ö-Ticket.)

20. – 23. jún sa ponesie v znamení motta „Jeden za všetkých – všetci za jedného“. Hosťom na zámku budú mušketieri v pôsobivých kostýmoch, ktorí predvedú veľkolepé divadlo. Návštevníkov nadchnú napínavé vystúpenia jazdcov a ušľachtilých koní. Detskí návštevníci určite uvítajú možnosť zajazdiť si na poníkoch. Kým deti uchváti zábava v tvorivých dielničkách, dospelí môžu obdivovať zámocký areál Schloss Hof z koča.

na zámku Schloss Hof

29. júna na vás na zámku Schloss Hof čakajú výnimočné muzikálne zážitky. Tie najkrajšie melódie a árie zo sveta operety dynastie Strausovcov vás celkom očaria. Ak patríte k milovníkom hudby, poslednú júnovú sobotu si môžete rezervovať pre večerný koncert na zámku. (Informácie a rezervácie: tel. +43 (0) 2282 35 19, e-mail: info@philharmonie-marchfeld.at) Leto na zámku Schloss Hof je plné zážitkov.

Termíny:                    

DátumUdalosť
9. – 10. 6. 2019Bio festival
15. 6. 2019Letný ples
20. – 23. 6. 2019Súboj mušketierov
29. 6. 2019Koncert: Letný večer s dynastiou Straussovcov

Miesto:          

Schloss Hof 1, 2294 Schloßhof

Vstupné:

Dospelí 15,- €
Deti (6-18 rokov)9,- €
Deti do 6 rokovzdarma
Rodinná vstupenka (2 dospelí + max. 3 deti)39,- €

Vstupné na ples:

  • vstupenka s miestom na sedenie: 47,- €
  • vstupenka bez miesta na sedenie: 32,- €
  • vstupenka pre žiakov a študentov: 26,- €

Vstupné na koncert: 

36,- €  (vrátane vstupného do zámku Schloss Hof)

TIP:

Objavte novinky na revitalizovanej 7. terase barokovej zámockej záhrady – úžasný labyrint a bludisko s vyhliadkovou plošinou.

www.schlosshof.at/sk