Roztancované leto v Aqualande Moravia!

Leto plné dobrodružstva, zábavy, tobogánov, ale aj tanca a hudby, to je leto v Aqualande Moravia. Naša tohtoročná téma je Roztancované leto, tak neváhajte a príďte si ho poriadne užiť. Letná sezóna štartuje 15. júna a môžete sa baviť až do 1. septembra. Aqualand Moravia tento rok oslávi 6. narodeniny. A aby bola šestka symbolická po celé leto, majú tento rok prvýkrát deti do 6 rokov vstup zdarma! Tak nepremeškajte príležitosť, vezmite deti a užite si deň plný zážitkov. Vstupenky si môžete zakúpiť priamo na pokladniach v aquaparku alebo v eshope, kde tento rok prebieha prvýkrát predpredaj vstupeniek. Vstupenky za jedinečnú cenu 299 Kč boli po pár hodinách beznádejne vypredané, stále si však môžete kúpiť v eshope vstupenky za výhodnú cenu, tak to nezmeškajte. Predpredaj bude ukončený 14. 6.

Zažijete nekonečný adrenalín a zábavu, počas leta bude areál v plnej prevádzke, takže sa môžete tešiť na 20 šmýkačiek a toboganov a 12 bazénov. Na svoje si určite prídu malí aj veľkí, milovníci relaxu i dobrodružstva. V prevádzke bude napríklad obľúbené vlnobitie, detský Baby Lake pool a v neposlednom rade aj unikáty v strednej Európe, kolosálni Abyss a Boomerango.

Leto v Aqualande Moravia však znamená aj veľa sprievodného programu. Tak ako každý rok sa môžete tešiť na každodenný animačný program. Animátori pilne trénujú aquagym, aquaaerobic, aquazumbu a ďalšie pohybové aktivity a chystajú pre vás kopu súťaží o zaujímavé ceny. A ako sme už spomenuli, celé leto bude v tanečnom duchu. Budete sa vlniť v rytme latina, skákať v disko štýle, vyskúšate street dance alebo aj orientálne tance. Na svoje si skrátka príde každý. Každý prázdninový víkend budú pre vás pripravení lektori tanca, ktorí sa vám budú venovať, aby ste zdokonalili svoje tanečné kroky. Len čo si to natrénujete, môžete sa zúčastniť tanečnej súťaže. Aqualand bude pravidelne poriadať amatérske súťaže, ale aj súťaže profesionálov. Vyskúšate si svoje schopnosti pred publikom a hlavne môžete vyhrať zaujímavé ceny a vstupenky. Sledujte webové stránky Aqualandu Moravia, kde čoskoro nájdete bližšie informácie, ako sa súťaží zúčastniť.

Letné eventy v Aqualande Moravia:

15.6. Opening s Rádiom Impuls

29. 6. Latino párty

13. 7. Street dance párty

20. 7. Disco dance párty

3. 8. 6. narodeniny Aqualandu Moravia

17. 8. Rozpumpuj svoje telo

31. 8. Pretancuj sa do jesene

Počas leta sa uskutoční 7 tematických eventov a každý bude vo vybranom tanečnom charaktere. Prvá párty bude ako každý rok v spolupráci s Rádiom Impuls vo veľkom štýle. Môžete sa tešiť napríklad na vystúpenie Sabiny Křovákovej. Ďalšie eventy už budú čisto tanečné a budú prebiehať vždy v sobotu. Poslednú júnovú sobotu odštartujú letné prázdniny v rytme latina. V júli chystáme dva nabité eventy, prvý bude 13. 7. a budete si na ňom môcť vyskúšať street dance alebo hip hop. Ďalší júlový event bude 20. 7. a bude to naozajstná disko párty. V auguste môžete rozpumpovať svoje telá až trikrát. 3. augusta sa uskutoční veľká oslava narodenín Aqualandu Moravia , 17. augusta si aj trochu zašportujete vďaka zumbe a aerobicu. Posledný event tohto leta prebehne 31. augusta, na jeseň vás  pomaly naladia orientálne a brušné tance.

Leto v Aqualande bude aj obdobím veľkého budovania. Budeme rozširovať wellness centrum Forum Romanum. Vďaka rozsiahlej výstavbe bude wellness centrum počas leta zavreté, novinky budú však stáť za to. Viac informácií sa dočítate v článku o wellness novinkách na webových stránkach Aqualandu Moravia tu. Okrem rozsiahlej výstavby wellness bude zahájené aj budovanie úplne novej časti vonkajšieho areálu. Výstavba nového areálu bude prebiehať celé leto, do prevádzky aquaparku však nijako nezasiahne. Nový areál vznikne „za plotom“ smerom k hlavnému vchodu ATC Merkur. A napojenie na súčasnú časť aquaparku bude prebiehať až po skončení letnej sezóny, aby letná prevádzka nebola ničím narušená.