Silvester na horách!

Už máte premyslené, ako budete tráviť tohtoročného Silvestra? Ešte stále hľadáte inšpiráciu a tie najlepšie nápady, ako stráviť posledné dni roka  a prvé dni roka nového? Skúste si tentoraz dopriať niečo výnimočné a doprajte si Silvester na horách. Ak sa poponáhľate, možno si vyberiete niečo pekné z ponuky hotelovej siete SOREA.

Silvester na horách

Silvester na Štrbskom plese

Máte chuť pretancovať sa do nového roka a okrem toho si dopriať aj príjemné dni v lone krásnej zasneženej prírody? A ešte pri tom aj zrelaxovať? V tom prípade si rezervujte pobyt v hoteli SOREA TRIGAN na Štrbskom Plese. V termíne od 29. 12. 2019 – 02. 1. 2020 na vás čakajú 4 skvelé dni oddychu, znamenitá Silvestrovská večera, prekvapenie pre každého hosťa a 4-krát  neobmedzený vstup do centra Wellness svet regenerácie a oddychu. Deti určite ocenia špeciálny program Minisilvester pre najmenších. V cene je 4-krát polpenzia a 4-krát ubytovanie na dvojlôžkovej izbe. Malých i veľkých poteší zábavný automat na fotky s rekvizitami.

Silvester na horách
Hotel *** SOREA TRIGAN

Viac info TU

Aj SOREA URÁN ponúka zábavu!

Príjemný Silvester na horách a prvé dni nového roku môžete stráviť, ak si vyberiete 4-dňový alebo 6-dňový  pobyt v hoteli SOREA URÁN v Tatranskej Lomnici. Samozrejmosťou je útulné ubytovanie v dvojlôžkových izbách, polpenzia formou bufetu, výborná silvestrovská večera a zábava so živou hudbou (skupina Štýl).

Silvester na horách
Hotel *** SOREA URÁN

Viac info TU

Sviatočná pohodička v TITRISE

Vianoce a Silvester na horách a úžasný silvestrovský večer v spoločnosti moderátorského dua Dušan Kubáň a Michal Novák, spevácke vystúpenie, disco a animácie pre deti, ako aj kufríkové predstavenie  Alibaba – to všetko sú príjemné prekvapenia, ktoré si môžete vychutnať v hoteli SOREA TITRIS. Samozrejmosťou je každodenný voľný vstup do AQUA Relax centra.

Silvester na horách
Hotel *** SOREA TITRIS

Viac info TU

Oddych aj zábava v Tatranských Matliaroch

Ak chcete Silvestra a vítanie nového roku spojiť s dobrou lyžovačkou, vyskúšajte zarezervovať si termín v hoteli SOREA HUTNÍK, ktorý sa nachádza v krásnej prírode Tatranských Matliarov. Milovníkom zimných športov sú k dispozícii neďaleké lyžiarske strediská v Tatranskej Lomnici, na Skalnatom Plese alebo v Ždiari. Kabínkovou lanovkou z Tatranskej Lomnice je prístupné Skalnaté pleso a Lomnický Štít. Okolie hotela je vhodné na bežecké lyžovanie. Cena pobytu zahŕňa 4 noci na dvojlôžkovej izbe a polpenziu formou bufetových stolov, ale je možné aj predĺženie pobytu.

Silvester na horách
Hotel***/** SOREA HUTNÍK I./II

Viac info TU

Silvestrovský wellness pobyt

Ak spojíte silvestrovské a novoročné oslavy s dobrou lyžovačkou a príjemným wellnessom, do nového roku určite vstúpite plní vitality a energie. Hotel SOREA SNP v Jasnej pod Chopkom ponúka perfektnú lyžovačku, príjemné prežitie Silvestra s DJ, nebudú chýbať detské animácie a dokonalý relax v novom centre WELLNESS EUPHORIA. Vychutnať si možno kúpanie, plávanie, whirlpool, sauny, zábaly aj masáže.

Viac info TU

Privítajte nový rok 2020 v Jasnej!

Koniec roka s dobrou lyžovačkou a skvelou silvestrovskou zábavou pre deti i dospelých môžete zažiť v hoteli SOREA MARMOT v Jasnej. Samozrejmosťou je viacchodové silvestrovské menu, silvestrovský program pre dospelých, ktorým vás bude sprevádzať moderátor, animačný program pre deti s animátormi – Mini Silvester, tvorivé dielne i maľovanie na tvár.

Silvester na horách
Hotel** SOREA MARMOT

Viac info TU

Sviatky na Liptove

Nádherné vianočné sviatky aj Silvestra môžete zažiť aj v hoteli SOREA MÁJ v Liptovskom Jáne. Cena zahŕňa 4-krát ubytovanie na dvojlôžkovej izbe, polpenziu (raňajky a večeru) formou bufetových stolov a Vianočný turnus má v cene zahrnuté viacchodové slávnostné štedrovečerné menu a vianočný program. Silvestrovský turnus zahŕňa viacchodové silvestrovské menu a silvestrovský program so skvelou zábavou a vystúpením hudobnej skupiny Trio Excellence.

Silvester na horách
Hotel *** SOREA MÁJ

Viac info TU

Silvestrovské radovánky v Starej Ľubovni

Ak si môžete na konci roka dopriať ešte zopár dní voľna a rezervujete si 4-denný alebo 5-denný pobyt v hoteli SOREA ĽUBOVŇA, ktorý sa nachádza priamo v Ľubovnianskych kúpeľoch, určite neoľutujete! Čaká vás ubytovanie v izbe s dvoma posteľami, uvítací nápoj, fytoterapia počas celého pobytu, jedna relaxačná procedúra podľa vlastného výberu, voľný vstup do bazéna a fitness centra. Okrem toho sa môžete tešiť na bohaté silvestrovské stoly, báječnú silvestrovskú veselicu s ohňostrojom a fľašou sektu na každú dospelú osobu. Aj deťom sa dozaista bude páčiť, pretože si môžu dosýtosti vychutnať bohatý silvestrovský animačný program!

Silvester na horách
Hotel ** SOREA ĽUBOVŇA

Viac info TU

Ak ste sa teda ešte nerozhodli, ako a kde strávite Silvestra a Nový rok, možno práve ponuka hotelovej siete SOREA je to pravé pre vás. Napokon, nezabudnite, že ako budete tráviť Nový rok, tak sa vám bude vodiť po celý rok.  A keďže dovolenka, ktorú si vyberiete v hotelovej sieti SOREA, bude určite krásna a príjemná, máte všetky predpoklady k tomu, aby ste si nielen skvele oddýchli a zabavili sa, ale aj k tomu, aby ste do nového roku 2020 vykročili šťastnou nohou!