SPÄŤ
Cestovanie

SOREA dotácia pre dôchodcov ( aj pracujúcich ) a ZŤP občanov

Od: Jana Vančová 8.5.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Wellnesss, termál, relax na Slovensku

Prichádza letná sezóna a s ňou aj bohatá ponuka produktových balíčkov a relaxačných procedúr pre seniorov v hoteloch SOREA. Vycestujte za slovenskými prírodnými krásami, čistým vzduchom, turistikou, zážitkami, a oddýchnite si v horských a kúpeľných strediskách vo Vysokých a Nízkych Tatrách, na Spiši  alebo v Bratislave.

Skvelé ubytovanie a možnosti v Tatranskej Lomnici

Pri pobyte vo Vysokých Tatrách vás určite zlákajú značkované turistické alebo náučné chodníky, plesá, vodopády, expozícia tatranskej prírody v Botanickej záhrade, symbolický cintorín, či niektorý z drevených kostolíkov.  Strategickým východiskovým miestom pre výlety (napríklad lanovkou na Lomnický štít) je hotel SOREA URÁN v Tatranskej Lomnici, ktorý po náročnej turistike ponúka zahriatie v hotelovom wellness centre URANIA s nerezovými bazénmi, vodnými chrličmi, hydromasážnymi tryskami, saunami, masážami a najmodernejšou technológiou čistenia vody. V neďalekej blízkosti centra Tatranskej Lomnice na vás čaká SENIOR PLUS  pobyt v hoteli SOREA TITRIS s možnosťou zapožičania trekingových palíc na recepcii hotela.

Večerná symfónia s výhľadom na tatranské štíty, aj liečba dýchacích ochorení…

Rodinnú alebo víkendovú pohodu môžete zažiť len v hoteli SOREA TRIGAN na Novom Štrbskom plese. Pre dospelých aj deti je k dispozícii centrum WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU s bazénmi, masážami, saunami, farebnou večernou symfóniou a výhľadom na jedinečné tatranské štíty. V ponuke nájdete SENIOR RELAX pobyt s neobmedzeným vstupom do wellness centra.

Centrum relaxu, zábavy a súčasne liečby dýchacích ochorení môžu turisti nájsť pod Lomnickým štítom v Tatranských Matliaroch s cenovo výhodným ubytovaním v hoteli SOREA HUTNÍK. Počas pobytu môžu seniori vyskúšať doplnkové hotelové služby, ako je  bazén, morský aerosólový kúpeľ, zájsť na masáž alebo zábal, prehriať telo v saune a zakončiť večer v hotelovom BOWLING centre, kde môžu využiť 40% zľavu na hru. Pre milovníkov pohybu je v ponuke posilňovňa, telocvičňa, stolnotenisové miestnosti, biliardové stoly, volejbalové ihrisko a minigolf s 18 dráhami. Pre deti je pripravený rozprávkový detský kútik.

Severný Spiš ponúka minerálne pramene, hrad, aj skanzen

Región severného Spiša a Pienin je bohatý na veľké množstvo minerálnych prameňov, ktoré majú priaznivé účinky na ľudský organizmus a liečenie viacerých chorôb. Celkovo je v tomto regióne evidovaných viac ako 80 minerálnych prameňov. V blízkosti jedného z nich sa nachádza aj hotel SOREA ĽUBOVŇA, ktorý sa podieľal na revitalizácii okolia prameňov a vybudovaní novej atraktívnej Cesty minerálnych prameňov, spájajúcej viacero minerálnych prameňov turistickou trasou v celom regióne. V krásnej prírode Pienin si na svoje prídu hubári aj rybári. Športovo zdatných potešia aj vhodné cykloturistické terény alebo požičovňa športových potrieb a nordic walking palíc priamo v hoteli. SENIOR VITAL SPIŠ je  pobyt s darčekom na uvítanie a voľným vstupom do hotelového bazéna, perličky alebo fitnescentra. Oddýchnuť si môžete v saune, pri fytoterapii, masáži či rôznych druhoch zábalov. Navštívte Ľubovniansky hrad alebo skanzen a využite množstvo atraktivít, ktoré ponúka tento kraj.

Pohodlné ubytovanie v Demänovskej doline a skvelé možnosti na turistiku

V srdci Demänovskej doliny, v tichej oáze nádhernej prírody Nízkych Tatier, sa nachádza hotel SOREA SNP, ktorý hosťom ponúka ubytovanie v pohodlne zariadených izbách, slnečnú hotelovú reštauráciu s priamym výhľadom na svahy Chopku alebo oddych v saune či pri dobrej masáži. Prostredie je vhodné na  letnú turistiku, treking a tiež nordic walking. K atraktivitám tejto oblasti patrí predovšetkým Demänovský kras s Demänovskou ľadovou jaskyňou a Demänovskou jaskyňou Slobody, ale aj Vrbické pleso.

Aj ponuka z Liptova je bohatá!

Kvetový úlet, slnečný balík, banánový či škoricový program, to je tohtoročná letná ponuka hotela SOREA MÁJ . Spolu s termálnym bazénom a príjemným prostredím pôsobia pozitívne na každého návštevníka Liptovského Jána. V letných mesiacoch je k dispozícii aj termálne kúpalisko TERMAL raj s prírodným termálnym prameňom s teplotou vody 28 – 29 °C. Všetky vekové kategórie si prídu na svoje v hotelovom Jumping centre pri aeróbnych cvičeniach na profitrampolínkach. Navštívte dedinku Vlkolínec, zapísanú do zoznamu UNESCO, folklórny festival v obci Východná alebo drevený artikulárny kostol v obci Svätý Kríž.  Na Liptove sú obľúbené aj rekreačné pobyty pre nenáročných klientov v hoteli SOREA ĎUMBIER, ktorý je situovaný v Jánskej doline, jednej z najkrajších dolín Nízkych Tatier. Okolie ponúka v letnej sezóne návštevníkom množstvo cyklistických a turistických trás rôznych náročností, športové a kultúrne podujatia alebo historické pamiatky. Hotel ponúka mnoho fakultatívnych výletov do blízkeho aj širokého okolia. Navštíviť môžete Minislovensko – areál miniatúr slovenských kultúrnych pamiatok, Stanišovskú jaskyňu alebo Liptovskú galériu so zvýhodneným vstupom pre hotelových hostí.

Historické a Klasik víkendy v Bratislave

Bratislava – hlavné mesto, historické a kultúrne centrum Slovenska, ukrýva  priamo na hradnom vŕšku hotel SOREA REGIA s výhľadom na Bratislavu a rieku Dunaj, Hostia sa môžu tešiť na Historický víkend Regia, ktorý okrem iného ponúka aj hradný okruh historickým vláčikom. V ponuke je aj Klasik víkend a ubytovanie v izbách typu STANDARD s polpenziou a možnosťou predĺženia pobytu. Určite netreba zdôrazňovať, že Bratislava pre svojich návštevníkov ponúka bohatú ponuku kultúrnych a spoločenských podujatí, ako aj množstvo múzeí, galérii či divadiel.

Okrem tradičných seniorských pobytov ponúka hotelová sieť týždňové cenovo zvýhodnené pobyty SOREA DOTÁCIA pre dôchodcov ( aj pracujúcich ) a ZŤP občanov od 164,00 € za celý pobyt.

V cene je zahrnuté 6 x ubytovanie, 5 x obed, 6 x večera, vrátane DPH (bohaté bufetové raňajky, trojchodový obed, trojchodová resp. bufetová večera) a k tomu BONUSY podľa lokality a vybavenia hotelov SOREA.

  • voľný vstup do hotelového bazéna, fytoterapia a 1x za pobyt: relaxačná perlička, morský kúpeľ, zábalová terapia pre hostí ubytovaných v hoteli SOREA ĽUBOVŇA
  • 1x za pobyt neobmedzený vstup do centra WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU pre hostí ubytovaných v hoteli SOREA TRIGAN
  • 1x za pobyt vstup do Wellness URANIA, každý deň ranné plávanie (okrem stredy) a bezplatné zapožičanie trekingových palíc pre hostí ubytovaných v hoteli SOREA URÁN
  • 2x za pobyt zábal (1x rašelinový a 1x zábal podľa vlastného výberu), 1x denne káva TITRIS (presso alebo presso s mliekom) v poobedňajších hodinách v Aperitív bare pre hostí ubytovaných v hoteli SOREA TITRIS
  • voľný vstup do hotelového bazéna a 1x za pobyt relaxačná procedúra morský kúpeľ pre hostí ubytovaných v hoteli SOREA HUTNÍK
  • voľný vstup do hotelového bazéna s termálnou vodou pre hostí ubytovaných v hoteli SOREA MÁJ
  • 2x za pobyt vstup do hotelového bazéna s termálnou vodou v hoteli SOREA MÁJ pre hostí ubytovaných v hoteli SOREA ĎUMBIER
  • 1x za pobyt vstup do hotelového bazéna s termálnou vodou v hoteli SOREA MÁJ pre hostí ubytovaných v hoteli SOREA SNP.
  • Pobytu so SOREA dotáciou sa môže zúčastniť každý občan SR nad 60 rokov, ktorý dovŕšil vekovú hranicu dňom nástupu na pobyt, alebo občan SR poberajúci invalidný dôchodok po predložení preukazu ŤZP a jeho sprievodca po predložení preukazu ŤZP-S.

Spolu s vnúčaťom so 100 % zľavou

Vo všetkých hoteloch SOREA platí: 1 dieťa do 7,99 rokov na prístelke alebo spoločnom lôžku pri 2 klientoch so SOREA dotáciou v dvojlôžkovej izbe so 100% zľavou z ceny pobytu s plnou penziou.

 

Bližšie informácie nájdete na www.sorea.sk 

 

Prajeme vám krásne zážitky v našich zariadeniach!

25 rokov sme tu s vami, oslavujte spolu s nami!

womangalérie VŠETKY