Vzrušujúce miesta pre milencov

Ktoré je najromantickejšie miesto na celej Zemi? V akej časti sveta dvojice túžia uzavrieť sobáš alebo žiadať o ruku? Vraj je to Karibská oblasť. Štatistiku najviac príťažlivých miest pre zamilované páry nedávno uverejnil zahraničný časopis The Sun v prílohe „Sex and Love“.

Karibik

pláž na Kube

Karibskú oblasť vyhodnotili ako bezkonkurenčne najžiadanejšiu. Takmer každý piaty človek verí, že piesočné karibské pláže sú ideálnym dejiskom na výzvu k sobášu. Takto vyzerá tabuľka špičkových miest na prežitie sladkej vášne a spečatenia sľubu lásky a oddanosti:

1. Karibské more – 17 percent
2. Paríž – 15 percent
3. Benátky – 13 percent
4. New York – 9 percent
5. Rím – 7 percent

Rím

rim 7

Traja z piatich túžia po príjemnej atmosfére v reštaurácii, ktorá im poskytne perfektný zážitok, viac než polovica z opýtaných zase tvrdí, že by im neprekážala svadba na priamo pláži a päť percent dvojíc dokonca hovorí, že by sa radi odvážili vziať sa pod vodou. Viac ako tretina je napokon šťastná, že môže uskutočniť tento slávnostný akt v pohodlí ich vlastného domova. Romantika sa totiž môže rýchlo premeniť na zlý sen, pokiaľ sa vyskytnú problémy – ale aj tie sa dajú eliminovať špeciálnym poistením na takéto cesty a pobyty. Na Slovensku tiež vzrastá záujem o netradičné miesta na uzavretie manželského zväzku. V Bratislave sa stal obľúbený nekonečný výhľad zo starodávneho hradu Devín. Na tomto fascinujúcom mieste majú vyhradené termíny sobášov pod holým nebom, aby vyšli v ústrety narastajúcim požiadavkám budúcich manželských párov. V našej krajine nie sú ojedinelé ani chúťky na sobáš vo vzduchu, pri zoskoku padákmi, na výletných lodiach, či vrcholoch horských štítov.

New York

Benátky

-mt-